Kylie Minogue ma nowego faceta?

Kylie nie otarła jeszcze łez po rozstaniu z Olivierem Martinezem, a już znowu spotyka się z Francuzem. Jej nowy partner ma na imię Quentin. Najbardziej szokujące jest to, że chłopak kilka miesięcy temu skończył... 19 lat.


To nie żart. Kylie Minogue naprawdę spotkała się z Quentinem. Oboje mają romans, ale tylko na scenie. Diva wzięła całkiem niedawno udział we francuskiej edycji programu "Star Academy", który cieszy się ogromną popularnością w tym kraju. Jak wiemy, Kylie zawsze miała słabość do Francuzów, ale nie przypuszczaliśmy, że aż tak wielką.

 

Gwiazda przyjęła specjalne zaproszenie twórców "Star Academy" i wystąpiła w jednym odcinku 7. edycji programu, gdzie zaśpiewała największe przeboje z debiutantami walczącymi o zwycięstwo.

 

 

 

 

Show z udziałem Kylie przyciągnęło do telewizorów miliony telewidzów. Nic dziwnego, bo piosenkarka jest tam bardzo lubiana, nie tylko ze względu na znajomość z Olivierem Martinezem. Były narzeczony piosenkarki powinien być zazdrosny o Quentina - na estradzie Kylie jest bardzo zmysłowa. Sami zobaczcie!