Alicja Bachleda-Curuś najpiękniejsza debiutantka! Wideo!

Już znamy najpiękniejszych Polaków według "Gali". Podoba Wam się Alicja Bachleda-Curuś? No to macie dobry gust - młoda aktorka dostała "Różę Gali" za najpiękniejszy debiut. Kto jeszcze otrzymał prestiżową statuetkę? Plotek był na gali. Zobacz wideo!

 

Czytelnicy ekskluzywnego magazynu "Gala" przyznali statuetki, konkretnie "Róże", gwiazdom, które ich zdaniem zasłużyły na miano najpiękniejszych. Imprezę prowadzili Beata Sadowska i Rafał Królikowski.

 

 

Alicja Bachleda-Curuś robi za oceanem wielką karierę, ale jej rodacy nie zapomnieli o niej i przyznali jej statuetkę za najpiękniejszy debiut.

 

 

W kategorii piękni dziś zwyciężyła aktorka znana z serialu (kiedyś) "Magda M.", a (teraz!) z "Ekipy" - Katarzyna Herman.

 

 

Wiecznie pięknymi zostały Ewa Błaszczyk i Kasia Nosowska. W imieniu pani Ewy nagrodę odebrała jej córka oraz Anna Dymna, która wygłosiła wzruszające przemówienie. Niestety organizatorzy zapomnieli o drugiej laureatce nagrody - Kasi Nosowskiej.

 

Piękną parą zostali Krzysztof Krauze i Joanna Kos-Krauze. "Róże Róż" otrzymał też profesor Władysław Bartoszewski.

 

Galę uświetnił też swoją obecnością Michał "Misiek" Koterski.

 

 

Oto wszyscy laureaci.

 

 Laureaci "Róż Gali"

 

Prowadzący niestety nie spisali się najlepiej. Byli mało śmieszni i sprawiali wrażenie bardzo spiętych. Beata jeszcze dużo musi się uczyć od swojej koleżanki po fachu Grażyny Torbickiej. Dodatkowo proponujemy jej zmianę stylisty, bo ten z którym teraz pracuje chyba jej nie lubi.

Więcej o:
Komentarze (83)
Alicja Bachleda-Curuś najpiękniejsza debiutantka! Wideo!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo sie ciesze ze Alicja dostala ta roze poniewaz jest piekna i jest wspaniala aktorka ktora umie sie odnalezc w kazdej sytuacji i w kazdej roli.Ala gra w samych dobrych filmach i mam nadzieje ze tak zostanie.Wedlug mnie jej prawdziwa kariera zaczela sie w roli Pana Tadeusza ten film dal jej rozglos.

 • Gość: Gość

  0

  ładna ta grażynka i słodka

 • Gość: Gość

  0

  Słuszna nagroda

 • Gość: Gość

  0

  Jedno zastrzeżenie. Na ostatnim filmiku jest napisane "Misiek Koterski, aktor" - a powinno być "Misiek Koterski, idiota"...

 • Gość: Gość

  0

  Która z przedstawionych na zdjęciu pań jest starą, brzydką i bez posagu, ale za to miłą panną na wydaniu? Pytam ze względu na obecność starego rajfura w ich otoczeniu.

 • Gość: Gość

  0

  najpieknieszy jest zwrot "eksukuzywny magazyn Gala".
  ha ha ha ha ha ha.

 • Gość: Gość

  0

  nie zasłużyła na to.....jest brzydka i nie ma żadnego talentu. bleeeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  0

  nie zasłużyła na to.....jest brzydka i nie ma żadnego talentu. bleeeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  0

  No A.Bachleda-Curuś jest ładna nalezało jej sie ;) a co do komentarzy typu"PIERWSZA-PIERWSZY"to goldenka przynaje ci 101% racji :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX