Rafał Bryndal odpadł przed ostatnią prostą!

Znamy już trójkę półfilnalistów "TzG"! Widzowie głosowali dokładnie tak, jak w sondażu czytelnicy Plotka. Mieliście rację - w półfinale już nie zatańczy Rafał Brydnal!!!

 

Niespodzianek nie było. Wszyscy uczestnicy "Tańca z gwiazdami" tańczyli dobrze. Na początku pecha miała Justyna Steczkowska , która zamiast skupić się na tańcu zatopiła się w rodzinnych wspomnieniach. Ale tego wieczoru wszystkim uczestnikom udzieliły się duże emocje.

 

Jak zwykle dobrze wypadł Mateusz Damięcki i Anna Guzik. Oboje swoim tańcem udowodnili, że w półfinale show znaleźli się nieprzypadkowo.Gorzej, choć jak zawsze śmiesznie, tańczył Rafał Bryndal. Radiowiec poczucie humoru może i ma, ale kompletnie nie radzi sobie na parkiecie. Co prawda, swoje mankamenty próbował tuszować nawet jazdą dziecięcym rowerem. Jednak tym razem widzowie nie mieli dla niego żadnej taryfy ulgowej. Bryndal opadł z programu.

 


Gwiazdą wieczoru była Natalia Kukulska , która zaśpiewała nowy przebój "Sexi Flexi". Piosenkarka wprost rwie się do tańca, dlatego niewykluczone, że zobaczymy ją w następnej edycji "TzG"!

 

Szykuje się bardzo gorący półfinał. Za tydzień zmierzą się trzy pary. Teoretycznie walka o zwycięstwo rozegra się między Justyną Steczkowską i Mateuszem Damięckim. Choć trudno nie zauważyć, ze Anna Guzik nawet z najgorszego występu potrafi wyjść bez szwanku. A to oznacza, że tym razem to Justyna i Mateusz mogą być w opałach.