Kto zatańczy w półfinale "Tzg"?

Już dzisiaj telewizja TVN wyemituje 10 odcinek "Tańca z gwiazdami", w którym cztery "najlepsze" pary będą walczyły o wejście do półfinału. Widzowie wybiorą umiejętności taneczne czy dobry żart? Głosuj!

 

Justyna Steczkowska, Rafał Bryndal, Mateusz Damięcki i Anna Guzik - ta czwórka zmierzy się dzisiaj na parkiecie programu "Tzg". Przed rozpoczęciem show TVN mało kto przewidywał, że Bryndal dojdzie tak daleko. Większość osób była przekonana, że mało znany radiowiec odpadnie na początku rywalizacji. Tak się jednak nie stało - Rafał zdobył sympatię widzów swoją nieporadnością i poczuciem humoru. Justyna Steczkowska i Mateusz Damięcki byli od początku programu uważali za faworytów show. Młody aktor już od pierwszego odcinka imponował widzom swoją elegancją i talentem.

 

 Mateusz Damięcki

 

Z kolei Justyna zachwyciła wszystkich kocimi ruchami, których pozazdrościć jej może niejedna tancerka. Anna Guzik podobnie jak Damięcki również od początku programu prezentowała wysoki poziom taneczny. Władze stacji są zapewne zachwycone, że "ich" gwiazda tak dobrze radzi sobie na parkiecie.

 

Naszym zdanie do półfinału na pewno dojdzie Justyna Steczkowska i Anna Guzik, natomiast walka o wejście do półfinału z trzeciego miejsca rozegra się pomiędzy Damięckim a Bryndalem.

 

A wy kogo najchętniej widzielibyście w półfinale programu?