Ania Bosak z You Can Dance ma słynnego brata!

W czasie ostatniego odcinka programu You Can Dance wyszła na jaw pewna ciekawa informacja o jednej z uczestniczek. Ania Bosak ma dość znanego brata, ale nie chodzi o Krzysztofa...

 

...tylko o Marcina, znanego m.in. z "M jak miłość" aktora. Ania zaprosiła swojego starszego brata do wystąpienia w programie i poprosiła o radę w kwestii tańca. Oczywiście nie wypowiadał się na temat ramy, postawy czy kroków, ale podpowiedział jej i Roofiemu, jakie emocje powinni z siebie wydobywać w czasie pięknego jazzu.

 

Anna Bosak

 

Ania Bosak jest jedną w szóstki finalistów, którzy walczą o stydendium na Broadwayu. Na pewno ma spore szanse. A jak zaczęła się jej przygoda z tańcem?

Odpowiedz ta będzie bardzo banalna: mama stwierdziła, że skoro starszy syn uprawia karate, to córka będzie tancerką :) - mówi tancerka w ankiecie na oficjalnej stronie programu.

 

Brat, jak wiemy, karateką nie został, ale córka ma spore szanse na zawodową karierę tancerki.

 

 Marcin Bosak

Więcej o:
Komentarze (209)
Ania Bosak z You Can Dance ma słynnego brata!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ania to poprostu slicznosc i wszystko co robi robi swietnie pozdrawiam anie i tak dalej trzymaj

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ja ją nawet lubie ale...............

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  dlaczego na pudelku kasują pozytywne commenty apropos ani ??????? hmmm h..nia

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Wescie te komentarze ta dziewczyna jest skromna i widac ze ma talen i kocha to co robi ja bede jej kibicowal ma fajne ciało =D

 • Gość: Gość

  0

  Ale wy szybcy xD Ale fakt, dostała się TYLKO dzięki bratu. A mówili, że w ym programie liczy się taniec i osobowość. Pff...

 • Gość: Gość

  0

  Zgadzam się z moją poprzedniczką . Wy chyba naprawdę jej wszyscy zazdrościcie!. Tak krytykujecie a wcale lepiej pewnie nie tańczycie. Uważam że Ania była jedyną z dziewczyn która potrafiła dopasować sie do każdego rodzaju tańca i bardzo dobrze jej to wychodziło. BRAWO ANIU :)

 • Gość: Gość

  0

  Nie wiem co wy chcecie od niej!. Czy to zazdrość...? z waszej strony!. Uważam że świetnie tańczy i niczego jej nie brakuje. Czy wasze nogi zawsze idealnie wychodzą na zdjęciach, zapewne nie, ale najlepiej jest krytykować innych a nie siebie.

 • Gość: Gość

  0

  i jeszcze jedno kto robi w sukience takie szerokie kroki i szpagaty bleeeeeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  0

  To co ze ma slawnego brata ale to nie znaczy ze i ona musi byc slawna taka jest prawda.Tańczy okropnie bo wiecej jest ciagania sie po ziemi i jest duzo podnoszeń tylko to a kroki sa takie same .Szczerze mówiąc bylam w szoku ze wygrala z Natalka i Dianą one byly o 1000%lepsze !!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX