Refleksje po "Jak Oni Śpiewają"!

Zapewne większość fanów oglądała sobotni odcinek "Jak Oni Śpiewają"! Dla tych, którzy z niewiadomych przyczyn przegapili, krótka relacja! Kto zaskoczył, a kto wręcz przeciwnie?

 

Nie ma żadnego kryzysu w związku Joasi Liszowskiej. Aktorka swoim występem w polsatowskim show podbiła serca nie tylko widzów, ale również jury, które przyznało jej najwyższą punktację. Towarzyską sensacją tego odcinka okazał się narzeczony aktorki, który wraz z kolegami wspierał Joannę na trybunach. Tak trzymać!

 

 Joanna Liszowska i Tadeusz Głażewski

 

PATRICIA JUŻ JEST GWIAZDĄ?

Jak zwykle nie zawiodła nas Patricia Kazadi, nazywana czarną perłą polskiej muzyki. Jak tak dalej pójdzie, to młodziutka aktorka porzuci swój fach, żeby zająć się śpiewaniem. Już teraz czekamy na album młodziutkiej aktorki.

 

 

PIOTR POLK ŚPIEWA I ROBI MEBLE

Po raz kolejny swoją wysoką formę pokazał Piotr Polk. Aktor uwiódł tym razem jury nie tylko śpiewem, ale swoją skrywaną pasją do konstruowania mebli. Po komody, szafki na buty do Polka ustawiła się kolejka chętnych. A wśród nich Edyta Górniak, która jak zwykle nie zgadzała się z opiniami Eli Zapędowskiej.

 

 

TOLAK MA PECHA

Prawdziwego pecha miał Kuba Tolak, który nie dość, że fałszował, to również od jury zebrał bardzo kiepskie noty. Aktor za swój słaby występ oskarżył techników, którzy ponoć nie zatroszczyli się podczas jego występu o dźwięk. Ale takich wpadek w tym odcinku było dużo więcej!

 

 Jakub Tolak

 

Z PROGRAMU WYLECI MIKOŁAJ?

Z programu odpadła Kasia Sowińska, która podarowała Jokera Kubie Przebindowskiemu. Aktor przebrnął do następnego odcinka dzięki pięknej Kasi, która doceniła wokalny talent kolegi. Zdaniem widzów najgorzej w tym odcinku wypadła Kasia Zielińska i Mikołaj Krawczyk, który pokazał się widzom w nowej fryzurze. Jesteśmy przekonani, że aktor z pewnością może liczyć na sms-y swoich fanek, których z kolejnymi odcinkami z pewnością mu przybywa.