Dorota Gawryluk chce wyjść z cienia Lisa?

Dorota Gawryluk ma już dość dziennikarzy, którzy dzwonią do niej z pytaniem o pracę. Popularna dziennikarka całkiem niedawno zapowiedziała telewizyjną wojnę z "TVN 24" o widzów. Za kilka miesięcy ma ruszyć stacja "Polsat 24", której Dorota jest szefową.


Dorota Gawryluk wróciła do Polsatu kilka miesięcy temu. Wcześniej dziennikarka nie mogła dogadać się z władzami TVP i odeszła z "Wiadomości". Niestety, powrót ambitnej dziennikarki do macierzystej stacji okazał się bardzo trudny. Gawryluk ponoć nie przepada za Tomaszem Lisem, który zlikwidował kilka lat temu "Informacje", gdzie dziennikarka debiutowała. Nic dziwnego, że zarząd Polsatu powierzył jej pracę nad nowym kanałem informacyjnym Polsat 24.

Dorota wróciła do Polsatu na dobre. Jednak Tomek Lis nie chciał, żeby pracowała przy Wydarzeniach. Nawet po odejściu Lisa ze stacji zarząd zdecydował, że ona dalej będzie prowadzić pracami nad nowym Polsatem 24. - opowiada kolega dziennikarki.

Gawryluk zapowiada, że "Polsat 24" pojawi się na telewizyjnych ekranach już za kilka miesięcy. Na razie nie wiadomo, kto będzie pracował w nowej stacji, ale niewykluczone, że Dorota będzie miała również swój własny program. W końcu jest jego szefową i zarząd Polsatu bardzo ceni dziennikarkę za jej profesjonalizm.

 Hanna Lis i Tomasz Lis