Mroczek i Popielewicz nie są już parą?

Agnieszka nie przyjeżdża już do Kijowa kibicować Marcinowi Mroczkowi w "Tańcu z zirkami". On z tego powodu specjalnie nie rozpacza, ponieważ otoczony jest wianuszkiem pięknych kobiet. Dla jednej z nich podobno stracił już głowę. Kto to taki?
Mroczek i Popielewicz nie są już parą? Agnieszka nie przyjeżdża już do Kijowa kibicować Marcinowi w "Tańcu z zirkami" "Fakt" podejrzewa, że Mroczek zakochał się w Pameli Camassie. Ta piękna dziewczyna brała dwa lata temu udział w wyborach Miss Italia i zajęła trzecie miejsce. We Włoszech jest podobno uwielbiana i ma tysiące fanów.  Pamela brała niedawno udział we włoskiem edycji programu "Taniec z gwiazdami". Programu nie wygrała, ale podobnie jak Marcin została zaproszona do udziału w ukraińskiej edycji. Jak twierdzą plotkarze Mroczek jest bardzo zainteresowany jej osobą. Tylko czy gdy program się skończy, para nadal będzie się spotykała? Marcin ma podpisany kontrakt z producentami serialu "M jak miłość" i parę razy w tygodniu pojawia się na planie serialu. Pamela natomiast jest tzw. maskotką w popularnym włoskim programie. Jak wygląda praca dziewczyny? Pamela w trakcie nagrania jest skąpo ubrana i spaceruje po studiu telewizyjnym. Czy znajdzie czas dla Marcina?

 

"Fakt" podejrzewa, że Mroczekzakochał się w Pameli Camassie. Ta piękna dziewczyna brała dwa lata temu udział w wyborach Miss Italia i zajęła trzecie miejsce. We Włoszech jest podobno uwielbiana i ma tysiące fanów.

 

 Pamela Camassie

 

Pamela brała niedawno udział we włoskiem edycji programu "Taniec z gwiazdami". Programu nie wygrała, ale podobnie jak Marcin została zaproszona do udziału w ukraińskiej edycji. Jak twierdzą plotkarze Mroczek jest bardzo zainteresowany jej osobą. Tylko czy gdy program się skończy, para nadal będzie się spotykała?

 

Marcin ma podpisany kontrakt z producentami serialu "M jak miłość" i parę razy w tygodniu pojawia się na planie serialu. Pamela natomiast jest tzw. maskotką w popularnym włoskim programie. Jak wygląda praca dziewczyny? Pamela w trakcie nagrania jest skąpo ubrana i spaceruje po studiu telewizyjnym. Czy znajdzie czas dla Marcina?