Widawska: dla Kochanka zatańczyłam najlepiej! Głosuj!

W "Tańcu z gwiazdami" nie zobaczymy już ognistej Darii Widawskiej. Gwiazda nie ma jednak ani cienia żalu do widzów, że ją odrzucili. Mało tego. Daria cieszy się ze wczorajszego występu. To zasługa jej partnera Roberta Kochanka, który wyznał Widawskiej, że we wczorajszym odcinku najlepiej zatańczyła. Czy Kochanek miał rację? Głosuj w sondażu Plotka!

 

Wygląda na to, że widzowie i jury trochę się nie poznali na tańcu Darii Widawskiej i Roberta Kochanka. Gdy tydzień temu aktorka o mało się nie poślizgnęła na parkiecie, publiczność zostawiła ją w programie. Widzowie zdecydowali, że po wczorajszym występie powinna odpaść. A Daria Widawska akurat z tej cha-chy jest zadowolona.

Robert Kochanek powiedział mi, że wczoraj zatańczyłam najlepiej spośród wszystkich występów w programie. Nie mam wyboru, muszę mu wierzyć. I rzeczywiście nie mam sobie nic do zarzucenia, dałam z siebie wszystko. Mam nadzieję, że z Robertem będziemy w kontakcie. Bardzo się polubiliśmy. Będę mu kibicować w jego pracy tanecznej.

Daria Widawska ma też komu kibicować w "Tańcu z gwiazdami".

Moimi faworytami są: Ania Guzik i Rafał Bryndal. Z obojgiem bardzo się zakumplowałam.
Więcej o: