Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem w Zurychu!

Prawie zawsze są razem. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak kilka dni temu wrócili z tajemniczej wyprawy do Zurychu. Nawet przyjaciele aktorskiej pary nic nie widzieli o celu ich wyjazdu.

 


Co łączy Pawła Wilczaka z Joanną Brodzik, tego tak naprawdę nie wie nikt. Od dłuższego czasu mówi się, że aktorska para tylko się przyjaźni. Co prawda, w kolorowych gazetach już nie raz pojawiały się spekulacje na temat ich ślubu, ale zarówno Asia i Paweł wszystkiemu zaprzeczają.

 

To jednak nie usypia czujności wścibskich fotoreporterów depczących im po piętach. Dlatego Joanna Brodzik, która od kilku miesięcy ma przerwę w pracy, każde spotkanie z Pawłem planuje w wielkiej tajemnicy. Tak było i tym razem. Aktorka namówiła w ostatniej chwili Wilczaka do wyjazdu do Zurychu. Spędzili w tym malowniczym mieście prawie tydzień. Co robili? Opowiada Plotkowi świadek zdarzenia.

Spotkałem ich w samolocie, gdy wracali do Warszawy. Byli bardzo spokojni i chyba zmęczeni. Pomyślałem, że może byli tam na festiwalu filmowym. Myliłem się. Na Okęciu dopiero zobaczyłem ich pokaźne pakunki. Musieli urządzić sobie niezłe zakupy.

 Paweł Wilczak i Joanna Brodzik

 

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak bardzo lubią swoje towarzystwo, dlatego wspólnie robią nawet zakupy. Aktor ponoć jest bardzo cierpliwym facetem i w towarzystwie serialowej "Magdy. M" potrafi spędzać nawet kilkanaście godzin w centrach handlowych.

 

Jak wiadomo Asia jest samotna, a przy tak pokaźnych zakupach trudno byłoby jej samej targać ciężkie "siatki" choćby do hotelu. Nic dziwnego, że z pomocą w tej sytuacji pospieszył jej niezastąpiony i sprawdzony przyjaciel. Plotek przyznaje, że silnych rąk Pawla Wilczaka może pozazdrości ć Joannie Brodzik niejedna kobieta.

Więcej o:
Komentarze (17)
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem w Zurychu!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  gdyby joasia juz nie byla z wilczkiem to niech sie spikną z małaszynskim pasowali by do siebie idealnie:p

 • Gość: Gość

  0

  jeżeli to jest miłość to dlaczego sie tego wstydza

 • Gość: Gość

  0

  smiesznie wychodzą na zdięciach

 • Gość: Gość

  0

  Wilczak przy niej skapciał niestety,szkoda kiedyś był fajny facet i miał w sobie coś.

 • Gość: Gość

  0

  ona jest dziwna, najpierw sadzila sie z faktem ze nie pali a dymi jak lokomotywa, a teraz robi jakies przebieranki i udaje wielka pania no i ze w magdzie m nie bedzie grala bo ona chce w filmach grac, na to musialaby byc jeszcze dobra aktorka, eh... no niech sie na przyjrzy jak wygladala na poczatku kariery i w jakich szajsach grala... tyle na jej temat, pozdrawiam, pa pa :))

 • Gość: Gość

  0

  fajna parka,a joasia jest super aktorka tak jak i tomek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX