7 mocnych stron polskich gwiazdorów

Wydawałoby się, że polscy artyści radzą sobie w internecie lepiej niż koleżanki. Nic bardziej mylnego! Prym wiodą kobiety. Plotek znalazł 7 stron polskich wokalistów, które warto zobaczyć, żeby przekonać się jak faceci troszczą się o swój wizerunek.

7. Z POCZUCIA OBOWIĄZKU

Zdecydowanie najsłabszą stronę ma Tomek Makowiecki. Jej twórcy zapomnieli, że poza zdjęciem piosenkarza przydałyby się jeszcze informacje o artyście. Ponura grafika oraz ascetyzm treści nie zachęcają do odwiedzin strony Tomka. A szkoda, bo wokalista szykuje się do promocji nowej płyty.

 

 Tomek Makowiecki

6 NIECH JEJ NIE ZOBACZĄ

 

Kolejny artysta, wywodzący się z polsatowskiego Idola Maciek Silski ma najwidoczniej ambiwalentny stosunek do internetu i swojego wizerunku. Autor tej strony w ogóle się nie przyłożył ani do grafiki, ani do treści. Witryna Silskiego wygląda jak strona zrobiona przez początkującego webmastera z gimnazjum. Szkoda, bo Silski ma spory potencjał, ale w necie mu nie wyszło.

 

 Strona internetowa Macieja Silskiego

5. Z PAMIĘTNIKA PENSJONARKI

Nie wiedzieliśmy, że Ivan Komarenko ma w sobie ukrytą pasję pisarską. Artysta z prawdziwym zacięciem bloguje na oficjalnej stronie, która jest dostępna aż w trzech wersjach językowych. Plotkowi podoba się najbardziej polska. Witryna nie powala na kolana, ale w przeciwieństwie do stron kolegów z branży muzycznej jest czytelna i estetyczna.


 Strona internetowa Ivana Komarenko4. ZATWARDZIAŁY KAWALER

Andrzej Piaseczny w naszym rankingu znalazł się nieprzypadkowo. Piosenkarz może pochwalić się spośród wszystkich ocenianych artystów najdłuższym stażem na estradzie. Jego witryna niczym specjalnym się nie wybija. Dostępna jest za to muzyka Piasecznego, co jest jej atutem. Szkoda tylko, że jedynym. Piosenkarz najwidoczniej nie lubi zmian, co widać głównie po smutnej grafice.


 Strona internetowa Andrzeja Piasecznego3. BAROKOWA LEKCJA ANGIELSKIEGO

Nie ma wątpliwości, że Michał Wiśniewski jest prawdziwym specjalistą od kreowania wizerunku. Na swojej oficjalnej stronie, która jak na lidera Ich Troje przystało jest zrobiona z przesadnym rozmachem, można znaleźć wszystkie ważne informacje o Michale. Można je przeczytać w języku polskim, choć nazwy działów Michał ma zapisane po angielsku. Rozumiemy otwartość Wiśniewskiego na język angielski, ale to już przesada... Strona internetowa Ich Troje

2. PÓŁKA Z DOBRYMI POMYSŁAMI


Ciekawą i oryginalną witrynę ma Mezo. Twórcy tej witryny pomyśleli nie tylko o grafice, która wyróżnia się przede wszystkim oryginalnością. Ale również animacjami, bo poszczególne działy wysuwają się niczym płyty poukładane na półce. Strona Mezo zdecydowanie wybija się na tle pozostałych polskich wokalistów. Widać polski hip-hop opanował również sieć.

 

 Strona internetowa Mezo1. ŚWIATOWIEC WYCHODZI Z CIENIA


Okazuje się, że najlepiej w internecie radzi sobie Tomek Lubert, eks-członek grupy Virgin. Gitarzysta i piosenkarz dotąd stał obok Dody i dopiero od niedawna próbuje swoich sił w nowej formacji Video. Strona artysty jest zdecydowanie najlepsza. Jej twórcy mieli wyraźną koncepcję, nie obca jest im też grafika i nowoczesne techniki. Zdecydowanie na światowym poziomie. Atutem tej witryny jest też wideoblog Luberta. Gratulujemy. Takiej strony nie powstydziłby się nawet Usher.

 

 Strona internetowa Tomka Luberta