Tomek Makowiecki zdradza Reni Jusis!

Co łączy Reni Jusis i Małgorzatę Foremniak? Obie Panie zakochały się bez pamięci w dużo młodszych od siebie, przystojnych mężczyznach. Jak wszyscy wiemy młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego Rafał Maserak i Tomek Makowiecki nie próżnują i mimo, źe są zajęci, ostro imprezują (nawet do rymu).

 

Rafał Maserak prawie całe wakacje spędził nad polskim morzem, gdzie realizowany był program "Projekt plaża". Tancerz często widywany był w towarzystwie pięknych kobiet.

 

 Rafał Maserak

 

Po wakacjach Rafał wrócił do Warszawy i znów związał się z Małgorzatą Foremniak, która wybaczyła mu jego wybryki. Rafał widywany jest w warszawskich klubach, ale często towarzyszy mu Foremniak.

 

Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Tomka Makowieckiego i Reni Jusis. Kiedyś tę dwójkę łączyło coś więcej niż przyjaźń, ale oboje nie przyznawali się publicznie do swoich uczuć. Po latach Reni i Tomek znów zaczęli się spotykać. Muzycy często widywali są razem na kolacjach i imprezach w stołecznych klubach.

 

 Reni Jusis

 

Jednak, gdy tylko Tomek wyrwie się z Warszawy, od razu zaczyna szukać wrażeń. Ostatnio Makowiecki wyjechał sam do Wrocławia. "Fakt" przyłapał go, gdy na ulicy całował się z tajemniczą blondynką. Piosenkarza zupełnie nie krępowały spojrzenia przechdniów, którzy prawdopodobnie go rozpoznali.

 

Czy Reni pójdzie w ślady Foremniak i wybaczy Tomkowi ten wybryk?