Marcin Miller zdradził żonę?

Disco Polo powraca na festyny (choć w zasadzie nigdy ich nie opuściło), a więc i życie muzyków bardzo się poprawiło. Marcin Miller brak gotówki i fanki nie narzeka. Czy ulega pokusie?

 

Teraz już nie, jak sam mówi, ale jeszcze kilka lat temu, gdy pojawiły się duże pieniądze i tłumy fanek, zdarzały się imprezy do rana i przelotne znajomości. Na szczęście muzyk miał wtedy mądrą kobietę u boku, która potrafiła wybaczyć.

 

Wtedy była taki czas, że na niczym mi nie zależało. Uznałem: co ma być, to będzie. Całe szczęście, że u swego boku miałem tak wspaniałą kobietę. Jakoś to wszystko zniosła. Płakała, przeżywała, ale to bardzo dzielna kobieta. Jej cierpliwość i upór był kluczem do naszego małżeńskiego i rodzinnego szczęścia. Wyjaśniliśmy sobie wszystko. Doceniam to, co mam. Po każdym koncercie powrót do domu, żony i synów to wielkie szczęście - czytamy w wywiadzie na łamach "Świat&Ludzie".

 

A jakie podejście ma Marcin do swojej twórczości?

Na początku nie miałem z muzyki żadnych pieniędzy. Mimo, że tak było, szedłem do przodu i nie poddawałem się. Jestem "artystyczną dziwką", która robi ludziom dobrze. Takie jest moje zadanie. Wywiązuję się zniego dobrze i dlatego dostaję za to pieniądze - dodaje.

 

Nam też Marcin opowiadał o swojej muzyce:

Więcej o:
Komentarze (90)
Marcin Miller zdradził żonę?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  N.ie wyobrażam sobie ,aby mąż mnie zdradził a potem jak gdyby nigdy nic wrócił z powrotem .Nigdy w życiu bym mu nie wybaczyła i za nic na świecie nie zobaczył by mnie na oczy.Dla mnie jesteś ZEREM.Trzeba byc dobrze popieprzonym na umyśle,aby takie numery robic osobie,którą się kocha i zwłaszcza mając dorastających synów.Myślę,że Twoi chłopcy są w 200% mądrzejsi niż TY.Czy ty rozumiesz chociaż co to wogóle znaczy kogoś KOCHAC,napewno nie.Dla mnie osobiście jesteś ZEREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 • justynka55581

  Oceniono 7 razy 5

  macie cos do boysa to macie do mnie sku..syny :|:|:| ah pozdrawiam go :*:*::**:

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Marcin jesteś spoko nie suchaj innych bądz sobą

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Marcin jesteś spoko nie suchaj innych bądz sobą

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Takiemu facetowi jak Marcin można wybaczyć zdradę,wie ze zranił bardzo kogos kto go napewno bardzo mocno KOCHAŁ,każdemu sie może to przydażyc jesteśmy tylko ludzmi!!nie zapominajmy o tym!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  dardzo lubie ten zespól nie patrze co inni pisza. ze zdradzil kogos to jest jego zycie a nie ktos wtraca sie w nie to co potrzeba\. lubie boysow :D sa super:* buzka

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Trudno jest mówić na temat zdrady, mam też męża i tak naprawdę wydaje mi się że nie wybaczyłabym zdrady ale to się tylko mówi tak na sucho bo nie wiadomo jakby to było gdybym znalazła się w takiej sytuacji, napewno nie sa to łatwe sprawy i myślę że nigdy nie zapomni się tego, współczuje Ani ale chwała jej za to że uratowała zwiazek, przecież sa jeszcze dzieci a może to była chwila zapomnienia i poprostu stało się a tak w ogóle to te dziewczyny co pchaja się żonatym facetom dołóżka to sa idjotki i na szubienice z nimi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Marcin jesteś spoko nie suchaj innych bądz sobą

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ale zciebie przystojniak.hee hee.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX