Saleta wróci do tańca?

Ten program bez Przemka Salety nie ma sensu - powiedziała Doda w ostatnim odcinku show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Wszystko wskazuje na to, że sportowca zobaczymy znowu w programie.


Po odejściu Jarosława Kreta, który wczoraj zrezygnował z dalszej rywalizacji w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", zostało puste miejsce. Tymczasem producenci programu zaplanowali 11. odcinków show, co oznacza, że po rezygnacji Kreta potrzebna jest dodatkowa para.


Nie przypadkowo producenci show rozważają powrót Przemka Salety, który odpadł w ubiegły piątek z programu. Czy tak się stanie? Zarówno sportowiec, ani pracownicy widowiska nie chcą tego potwierdzić. Ale taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny.


Saleta miałby okazję do tego, żeby zrehabilitować się przed widzami. Poza tym wielką słabość do Przemka ma Doda. A to oznacza, że Saleta może liczyć na jej wsparcie w dobrych ocenach występów.
Jednak czy Saleta wróci do show przekonamy się dopiero w najbliższy piątek. Producenci twierdzą, że zastępstwo za Jarosława Kreta, będzie dla wszystkich dużą niespodzianką.

 

agencja gazeta fot. michał mutor