Maserak wrócił do mamy!

Czy to jest przyjaźń, czy kochanie? Pytają wciąż znajomi Rafała Maseraka o znajomość z piękną Małgorzatą Foremniak. Tancerz jak dotąd nie chce odpowiedzieć na to pytanie. Ale wszystko na to wskazuje, że z jego znajomości z aktorką pozostały już tylko wspomnienia.


Maserak wrócił po kilku miesiącach do swojej mamy na warszawskim Bemowie. Znajomi Rafała twierdzą, że tancerz wygląda na przygnębionego. Dlaczego? Nieoficjalnie mówi, że jego związek ze starszą od siebie Małgorzatą Foremniak należy już do przeszłości.

 

Powodem rozstania pary miała być różnica charakterów oraz zupełnie inne spojrzenie na życie - zdradza Plotkowi przyjaciółka Maseraka.

Rafał jest młody i musi się wyszumieć. Pani Małgosia zaś jest już dojrzałą kobietą, która potrzebuje stabilizacji i rodzinnego ciepła. Dlatego, tak musiało się stać. Staramy się wspierać Rafała, ale wiemy, że jest mu na razie ciężko pogodzić się z rozstaniem.

Na pocieszenie Maserakowi pozostaną wspomnienia oraz dziesiątki zdjęć w kolorowych gazetach, które spekulowały o tej niezwykle tajemniczej znajomości. Najbardziej z powrotu do domu cieszy się mama Rafała, która bardzo tęskniła za synem.