Kasia Cichopek - 25 lat minęło

Kasia Cichopek dziś obchodzi 25. urodziny! Z tej okazji Plotek życzy jubilatce dalszych sukcesów (co najmniej tak imponujących jak te dotychczasowe), a do życzeń dołącza horoskop stworzony specjalnie dla osób urodzonych 7 października. W horoskopy nie trzeba wierzyć, ale chyba przyznacie, że ten nasz całkiem nieźle do Kasi pasuje...

 

 

A oto, jak Kasię charakteryzuje serwis horoskopowy:

Zręcznie naśladuje innych. W gruncie rzeczy jest to człowiek uprzejmy, trafnie obserwujący wszystko w swym otoczeniu i zawsze pragnący się nauczyć czegoś nowego ze swych przeżyć. Niezwykle ostro odczuwa wszystko co dzieje się dookoła. Dużo też uczy się w życiu dzięki swym zdolnościom porównawczym. Wrażliwy, przejmujący się, łatwo się entuzjazmuje. Lubi porządek i harmonię, a wewnętrznie ożywia go poczucie sprawiedliwości, równowagi, bezpartyjności. Potrafi zręcznie zużytkować zdolności innych ludzi i ich pracę.

No, wróżbiarz trochę się zagolopował z tym "zużytkowaniem", nie brzmi to pozytywnie. A przecież nie będziemy krytykować Kasi w jej urodziny! Ale dalej w horoskopie jest już tylko lepiej:

Usposobiony dość kokieteryjnie - nierzadko wykazuje talent sceniczny i odznacza się wrodzonymi zdolnościami naśladowczymi. Dość dumny, wesoły, subtelny - potrafi imitować innych ludzi i to tak dobrze, że nawet samego siebie może w błąd wprowadzić pod względem swych uczuć dla innych.

I jeszcze o przyszłości:

Żyje czasem teraźniejszym - i tym, co życie mu przynosi, nie oglądając się na przeszłość. Rzadko tylko zajmuje się analizą własnej duszy lub udręczającymi dociekaniami. Nie przerażają go też ewentualne niepowodzenia, na jakie mógłby zostać narażony w przyszłości.

My Kasi żadnych niepowodzeń w przyszłości nie wróżymy. Ponieważ jest popularna już pięć lat, to pewnie kolejne pięć też będzie popularna chociażby z tego powodu, że...jest popularna. A Wy jak myślicie: czy o Katarzynie Cichopek lat 30 też będzie tak głośno jak o tej lat 25?