Agnieszka Włodarczyk nową wokalistką Varius Manx?

"Zawsze byłam"- taki tytuł nosi pierwsza piosenka z debiutanckiego albumu Agnieszki Włodarczyk, która kilka miesięcy temu wygrała pierwszą edycję polsatowskiego show "Jak oni śpiewają".

 

 

Piosenka kilka dni temu pojawiła się na radiowych antenach i choć fani przyjęli ją bardzo chłodno, to w środowisku muzycznym rozpętała prawdziwą dyskusję. A wszystko za sprawą tajemniczej współpracy pięknej aktorki z muzykami Varius Manx, którzy od ponad roku nie koncertują, bo ich wokalistka Monika Kuszyńska wciąż przechodzi rehabilitację po wypadku, w którym złamała kręgosłup.

 

W Łodzi, skąd pochodzi Varius Manx, aż huczy od plotek. O współpracy Roberta Jansona, lidera zespołu, z piękną Agnieszką mówi się od kilku tygodni. Jak wiadomo większość piosenek utalentowany kompozytor napisał specjalnie dla Agnieszki. Prawie pewne jest również to, że wszystkie piosenki Włodarczyk nagrała z Varius Manx. Zwłaszcza, że już pierwsza piosenka artystki ''Zawsze byłam'' łudząco przypomina piosenki zespołu.
To całkiem możliwe, że koledzy z Varius Manx brali udział w nagraniu płyty Agnieszki Włodarczyk. Robert Janson, ma swój własny patent na przeboje i trudno się dziwić temu, że piosenki, które napisał dla aktorki są podobne do tych, które pisał dla własnego zespołu . - mówi Plotkowi informator.

Już kilka miesięcy temu w Łodzi mówiło się o tym, że muzycy z Varius Manx chcą znaleźć nową wokalistkę i powrócić do pracy. Ale wtedy w atmosferze skandalu Robert Janson wycofał się z pomysłu i wszystkiemu zaprzeczył w jednym z wywiadów, których udzielił jednej z bulwarówek.

 

Teraz jednak wrócił do pomysłu. Być może muzycy Varius Manx, dzięki Agnieszce Włodarczyk wrócą na estradę. Zwłaszcza, że Monika Kuszyńska, wokalistka Varius Manx, dotąd nie doszła do zdrowia po tragicznym wypadku. I jak twierdzą jej znajomi nie prędko pojawi się na estradzie. Czy Włodarczyk zostanie nową wokalistką Varius Manx? Przekonamy się niebawem.

 

 

Więcej o:
Komentarze (91)
Agnieszka Włodarczyk nową wokalistką Varius Manx?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  bardzo fajna piosenka

 • Gość: Gość

  0

  Mi się Agniecha bardzo podoba. Bardzo się ciesze ,że wygrała program JAK ONI ŚPIEWAJĄ. Wysłałam na nią 2 smsy i mój tata 2 smsy. To już razem od nas miała 4 głosy... POZDRO

 • Gość: Gość

  0

  Super.

 • Gość: Gość

  0

  Pieknie... pieknie rozwineła se nasz różyczka!!!!!!!!!!!!! spiewa takie piosenki z Variunx Manx SUPCIO CIESZE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Alez ona zbrzydła. Nie przesadzajcie...,jakaz z niej znów piosenkarka.Wg mnie niesłusznie wygrała program pn. "Jak oni spiewają"

 • Gość: Gość

  0

  Do NIENAWIDZETOKIOHOTELUS5WLODARCZYKOWEJ... Debil (albo debilka)... prymityw.

 • Gość: Gość

  0

  A... i Aga śpiewa na żywo (ktos tu powiedział, że nie). Było widać, że nie leci z playa na koncertach

 • Gość: Gość

  0

  Piosenka OK, Aga też, a o Varius Manx nic nie wiem, nie interesuję się. Nie obchodzi mnie czy Aga będzie śpiewać u nich, czy nie. Ważne, żeby było ją słychać.

 • Gość: Gość

  0

  paula ty ku..szonie sama falszujesz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX