Łukasz Zagrobelny nagrał płytę

Idol nastolatek oraz twórca jednego z największych przebojów tego lata pt. "Nieprawda" - Łukasz Zagrobelny - wydał właśnie swoją pierwszą solową płytę.

 

Fanki Łukasza mogą już nabyć krążek "Myśli warte słów". W studiu nagraniowym wokalista współpracował ze znanymi producentami Szymonem Sieńką i Piotr Siejką. Ten ostatni jest również kompozytorem kilku utworów z płyty. Teksty piosenek napisali Ryszard Kunce oraz Janusz Onufrowicz.

 

Czym zaskoczy nas nowy album? Zagrobelny przekonuje, że na płycie znajdą się szlachetne popowo soft-rockowe kawałki oczywiście z niebanalnymi tekstami. Wokalista, jak akżdy artysta, liczy na to, że krążek trafi do szerokiego grona odbiorców.

 

Przypominamy, że Łukasz zaistaniał dla szerszej publiczności dzięki udziałowi w II edycji programu "Idol". Na co dzień piosenkarz występuje na deskach warszawskiego teatru Roma.

 

Wokalista brał w tym roku udział w konkursie o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Festiwalu w Sopocie. Nagrody niestety nie udało mu się zgarnąć, ale można śmiało powiedzieć, że i tak osiągnął sukces - zyskał wielu nowych fanów, a jego "Nieprawda" była śpiewana niemal w całej Polsce.

 

Fot. Renata Dabrowska / AG

Więcej o:
Komentarze (34)
Łukasz Zagrobelny nagrał płytę
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Łukasz jest boski ... ma extra piosenki i oczywiście świetne teledyski cieszę sie że mu sie powodzi i życzę dalszych sukcesów :P

 • Gość: Gość

  0

  jest sexsi

 • Gość: Gość

  0

  jesteś super bardzo mi się podoba piosenka 'NIEPRAWDA' jesteś świetny

 • Gość: Gość

  0

  hgfgh

 • Gość: Gość

  0

  Ta jego piosenka ;) Nieprawda Jest Super :) :P :) Uwialbiam Ją :D

 • Gość: Gość

  0

  Ta jego piosenka ;) Nieprawda Jest Super :) :P :) Uwialbiam Ją :D

 • Gość: Gość

  0

  Nowy projekt internetowy..
  masz możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy dzięki innowacyjnej inicjatywie firmy NetPress Digital Sp. z o. o.
  W projekt ten zainwestowano ponad 1 mln PLN.
  Wystarczy dokonać darmowej rejestracji, po niej otrzymacie Państwo dodatkowe i bardziej wyczerpujące informacje.

  www.otwieramy.pl/?p=39926
  Ps. To nie jest strona do klikania w banery albo wypełniania ankiet, rejestracja nie wiąże się z otrzymywaniem spamu. Każdy kto się zarejestruje staje się partnerem firmy NetPress.

  Pozdrawiam i życzę sukcesów:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX