Natasza bez Józefowicza: jej kariera nabierze pędu?

Janusz Józefowicz nie będzie już zajmował się sprawami zawodowymi Nataszy Urbańskiej. Czy to oznacza, że Nataszy po 10 latach związku z Januszem zaczęły przeszkadzać jego dyktatorskie zapędy?

 

Raczej nie. Jak podaje tygodnik "Świat i ludzie" karierą Urbańskiej zajmie się teraz Wiktor Kubiak, który był również menadżerem Edyty Górniak i także znany jest z twardego (ehem) charakteru. Piosenkarkę i Wiktora łączył ponoć gorący romans. To on zajmował się sprawami zawodowymi Edyty u szczytu jej kariery. Ich drogi rozeszły się, ponieważ mieli inne wizje dalszej kariery Edyty. Piosenkarka w wielu kwestiach chciała sama decydować o sobie, a Kubiak jej to uniemożliwiał.

 

Józefowicz zna Wiktora od lat, ponieważ był on producentem jego musicalu "Metro". Czy Natasza dokonała właściwego wyboru?

 

Wiktor Kubiak,fot. Świat i Ludzie versus Janusz Józefowicz, Fot. Jerzy Gumowski / AG

 

Znajomy biznesmena na łamach tygodnika powiedział, że Natasza będzie miała szansę zrobić karierę na miarę Edyty Górniak, jeśli da sobą sterować:

Uda się jej pod warunkiem, że będzie posłuszna. Wiktor nie znosi zbyt samodzielnych kobiet.
Więcej o:
Komentarze (60)
Natasza bez Józefowicza: jej kariera nabierze pędu?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  raczej sie zakonczy bez jozefowicza urbanka bedzie NIKIM!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Nataszka jest najlepsza!!! Jest piękna, pięknie śpiewa, pięknie tańczy, jest idealna. Czego wy od niej chcecie??? Ja ją uwielbiam!!!A do tego Wiktora Kubiaka nic nie mam. Jak chce, to niech pokieruje karierą Nataszki. Może dzięki niemu będzie miała więcej fanów. Mam nadzeję.........z resztą nie wiem czemu ludzie jej nie lubią!!!

 • Gość: Gość

  0

  Natasza i Janusz są świetni i najlepsi. Oboje mają wielki talent!

 • Gość: Gość

  0

  jestes najlepsza masz talet i wogole jestes moja najlepsza aktorka piosenkarka tancerka uwilbiam cie

 • Gość: Gość

  0

  to bardzo zdolna, utalentowana i piękna dziewczyna. życze jej jak najlepiej

 • Gość: Gość

  0

  krytyka krytke pogania, a tak truterńkom chciało by się miodku po Januszku Józefowiczu. Te ERO blaski, blaski i cienie olej Palma na antenie, jedna Edyta Górniak osiagnęła to co Romowie dali jej w genach. Reszta to Prełki, z czarodziejskiego polskiego lamusa mnie to nap[rawdedawno przestało wzruszać, no może do klasztoru święci by pomarli od tego waszego krtykanckiego polskiego hororru. Może tu "Kogoś" ktoś z krytyków wylansuje, jak Im pionier Józefowicz nie pasuje. Wole to niż politycznej grengolady, której przez wieki już wytrzymać nie darady Kaczory Kaczory Tuski tosą nic nie warte polityczne opasłe maczane kluski. Wracająć do Gwiazdy Pani Urbańskiej błysnęła sama na Janusza Jóżefowicza firnamęcie jak się dogadają to może sama zdecyduje na swoje odejście. A Wam Liski kochane, wara od Gwiazdek, i pokażta mileńke, że Wy bez korupcji kilka wreszcie naszych gwiazdek Ero 2008-em My zasilim - oto Was uprzejmie o to ja i reszta polakom prosiem,

 • Gość: Gość

  0

  co za glupi gluchy cep napisal,ze ona ma glos...buhahhahaha.Przeciez ona falszuje ze szkoda gadac.Tandetne stroje,wwyzywajace,Czy ma cialo? hahahah,KAZDA MA CIALO.A niejedna nawet sto razy lepsze.dajcie spokojz ta Urbanska.Zenada.

 • Gość: Gość

  0

  Uroda srednia tak samo glos , figura ! za duzy tylek

 • Gość: Gość

  0

  Owszem ,ładna,zgrabna, wysportowana,i nic więcej.Zaden autorytet ,a tym bardziej gwiazda?.lansowana na siłe przez podstarzałego facia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX