Edyta Górniak potrzebuje EKG

Czołowa gwiazda polskiej muzyki Edyta Górniak ma prawdziwego pecha. Piosenkarka kilka dni temu zapowiedziała, że na początku października do sklepów trafi jej długo wyczekiwany album "EKG"

 

 

Już teraz wiadomo, że na nowe piosenki gwiazdy, trzeba będzie poczekać jeszcze co najmniej miesiąc, bo gwiazda nie może znaleźć miejsca, w którym mógłby powstać teledysk do pierwszego singla. Edyta Górniak przez trzy lata szykowała się do wielkiego powrotu. Jednak jak się okazuje na drodze gwiazdy pojawiają się przeszkody, które krzyżują jej plany.

 


Najpierw gwiazda miała kłopot z doborem repertuaru. Nieoficjalnie wiadomo, że większość piosenek na nowym albumie Edyty napisał jej mąż Darek Krupa, a nie jak wcześniej spekulowała prasa R. Kelly. Gwiazda kilka miesięcy temu miała ponoć rozmawiać z amerykańskim piosenkarzem i producentem na temat ewentualnej współpracy. Edyta jednak wszystkiemu zaprzeczyła twierdząc, że nie zależy jej wcale na karierze zagranicznej i chce skupić się na występach w Polsce.

Album ukaże się później, bo gwiazda nie dogadała się z właścicielem jednej z warszawskich restauracji na Starówce. To właśnie tam miał powstać klip do pierwszego singla Edyty.

Rozmawiałem z panią Edytą Górniak osobiście. Chciała nagrywać klip do nowej piosenki w mojej restauracji. Nie dogadaliśmy się, bo gwiazda chciała mi zapłacić znacznie mniej za wynajem lokalu. Nie mogłem się na to zgodzić, bo byłbym na tym stratny. - opowiada właściciel restauracji w rozmowie z Płotkiem.

 

O jaką kwotę chodzi? Tego właściciel restauracji nie chce powiedzieć. Jednak dla Edyty Górniak porażka w negocjacjach z restauratorem oznacza dodatkowe kłopoty. Już teraz wiadomo, że produkcja klipu opóźni się o kilka tygodni, a tym samym album "EKG" pojawi się najprędzej w sklepach w listopadzie. Na pocieszenie Edycie pozostają występy w polsatowskim show "Jak oni śpiewają", gdzie gwiazda może wykazać się też swoim talentem wokalnym.

 

Więcej o:
Komentarze (81)
Edyta Górniak potrzebuje EKG
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  raczej powiedzialabym ze nowego mozgu bo stary juz zaczyna szwankowac (proponuje wymienic oprogramowanie)

 • Gość: Gość

  0

  noi co za klamstwa piszecie?? nie jest wam wstyd? plyta edyty dawno w sprzedazy a wy jak klamaliscie tak klamiecie dalej! obrzydliwe

 • Gość: Gość

  0

  ojojojoj

 • Gość: Gość

  0

  ojojojoj

 • Gość: Gość

  0

  Drugi raz do tej samej rzeki...

 • Gość: Gość

  0

  To straszne co drugi komentarz jest tak pusty jak pewnie jego autor.I tym bardziej nie rozumiem dlaczego ludzie tak mało inteligentni w swych ocenach pozwalają sobie na tak beszczelne komentarze. kazdy z nas jest taki jaki jest czyli nikt nie jest idealny nawet osoba medialna łatwo dopatrywac się błędów innych osób ale za nim napiszecie cos durnego na temat chociażby Edyty która badz co bądż ma talent to najpierw spójrzcie w lustro i zobaczcie jecy święci jesteście?w dodatku co niektórzy nawet nie maja talentu!!!

 • Gość: Gość

  0

  ale to bylo zalosne ;/ nienawidze jej. juz wole ta dziwke dode

 • Gość: Gość

  0

  ;];] obydwie sa glupie.....

 • Gość: Gość

  0

  ;];] obydwie sa glupie.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX