Jest już następca Kammela

Władze TVP1 nie płaczą po odejściu Tomka Kammela. Stacja znalazła już jego następcę. Jest nim Radek Brzózka, który został nową twarzą telewizyjnej Jedynki.

 

Widzowie TVP1 mogli oglądać już Radka w TVP m.in. w programach: "Teleexpress nocą", "Kawa czy herbata" i "Przebojowa noc". Już jutro prezentera czeka pierwszy dyżur w Jedynce.

 

W rozmowie z "Super Expressem" Radek powiedział, że szanuje Tomka Kammela, ale nie będzie się do niego upodabniać, bo ma na siebie inny pomysł.

 

Gazeta porównała oczywiście obu prezenterów. I tak dowiedzieliśmy się, że w przeciwieństwie do Kammela, który jeździ drogim Porsche, Brzózka porusza się mazdą 323. Radek nie mieszka jak Tomek w drogim apartamencie a w dwupokojowym mieszkaniu na warszawskim Mokotowie.

 

Podczas gdy Brzózka przygotowuje się do swojego pierwsze dyżuru, jego poprzednik zapewne odpoczywa w domu.

 

W rozmowie z tygodnikiem "Rewia" Christian Kammel zapewnił, że pozycja jego syna w mediach nie jest słaba.

Tomek ma ustabilizowana sytuację, jest ceniony. Pojawiła się propozycja, ale nie mogę o niej mówić, choć jest nęcąca. Mógłbym to zniszczyć.

W mediach mówi się, że Kammel został zwolniony z TVP przez ojca, który żądał od władz Jedynki zbyt dużych pieniądzy. Jak widać Christian Kammel udaje, że nic się nie stało.