Wschodząca gwiazda... Julia Pietrucha

Uderza świeżością, niezwykłą urodą i talentem. Szanowni czytelnicy, oto nowa gwiazda i laureatka tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni - Julia Pietrucha...

 Julia Pietrucha

 

Gwiazda Julii rozbłysła na gdyńskim festiwalu. Ale ta piękna 18-latka już od wielu lat ciężko pracowała na swój sukces. W 2002 roku wygrała konkurs Miss Polski Nastolatek. A już w następnym roku świętowała swój debiut ekranowy - w serialu "Kasia i Tomek". Niestety nie mogliśmy podziwiać jej urody, bo użyczyła tylko głosu.

 

Oczywiście filmowcy szybko odkryli, że warto pokazać urodziwą Julię. Pietrucha pojawiła się w dwóch popularnych serialach - "Na Wspólnej" oraz "Pensjonacie pod różą".

 

Potem były już filmy. Julia zagrała epizody w "Kochaj mnie, kochaj" i hitowej komedii "Testosteron". Jednak przełomowa okazała się rola Zosi w "Jutro idziemy do kina". Właśnie za ten występ Pietrucha dostała w Gdyni Specjalną Nagrodę Aktorską.

 

 Julia Pietrucha

 

To tyle o sukcesach, ale nie zapominajmy, że jesteśmy plotkowiczami. Jaka Julia jest prywatnie? Jak mówią jej znajomi na łamach "Super Ekspressu".

Skromna, cicha i zawsze uśmiechnięta, świadoma swojego talentu.

Musimy jednak zmartwić męską część fanów urody (i talentu) Julki. Jej serce jest już zajęte przez pewnego przystojnego blondyna.

 

 

Więcej o:
Komentarze (70)
Wschodząca gwiazda... Julia Pietrucha
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  chodzilam z nia do gim. ladna, skromna dziewczyna. Jest taka jak inne dziewczyny jak ja ja znalam byla ok. Mila i sympatyczna. Pozytyw

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  julka powodzenia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Julia? zwykła dziewczyna przy tym ładna i utalentowana, ktorej sie udało "dostać" do show - biznesu

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Naprawdę Julia to super dziewczyna i modelka życzę jej samych sukcesów w życiu pozdro :*

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Ślicznie Julka!!!!!!
  buski:-)
  kc

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jestem 5:):);p;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ładna:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX