Co dalej z Kammelem?

Spośród bliskich Tomka Kammela znalazła się osoba, która cieszy się z jego porażki w programie "Taniec z gwiazdami". Kto to taki?

 

To narzeczona Tomka - Kasia Niezgoda. Zdaniem "Faktu" to właśnie ona najbardziej zadowolona jest z tragedii Kammela. Samo odpadnięcie z rozrywkowego programu nie byłoby tak przykre dla Tomka, gdyby nie fakt, że jest on obecnie bezrobotny.

 

Przez 10 lat pracował w telewizji i teraz nie ma, po co wracać na Woronicza, bo tam już go nikt nie chce. Również stacja TVN raczej nie złoży mu żadnej propozycji, ponieważ Edward Miszczak zaznaczył, że zainteresuje się współpracą z Kammelem, jeśli zdobędzie on sympatię widzów "Tańca z gwiazdami". Tak niestety się nie stało, więc Tomek nie ma co liczyć na etat w stacji Waltera.

 

Ale przecież nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - pisze "Fakt". Tomek będzie miał teraz więcej czasu dla swojej ukochanej Kasi. Niezgoda nie będzie już musiała martwić się bliskimi kontaktami ukochanego z piękną Amy.

 

Teraz rolę się odwrócą i to Kammel będzie czekał aż Kasia wróci z pracy. Całe szczęście Tomek nie musi martwić się o to czy będzie miał, co do garnka włożyć. W końcu jego ukochana jest wiceprezesem banku BPH i nie narzeka na brak gotówki. Jej pensja spokojnie starczy na utrzymanie dwóch osób.

 

Rok temu zakochani zaręczyli się i w mediach spekulowano na temat daty ich ślubu. Para mówiła wtedy, że nie ma czasu na zorganizowanie całej ceremonii. Być może teraz ten czas znajdzie...

Więcej o:
Komentarze (61)
Co dalej z Kammelem?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Kammel doskonale pasuje do typu utrzymanka. Bogata pani chce pieska, to sobie kupuje. Ale piesek sra bez pytania o zgodę, to sobie sprawiła podobnego pudla o imieniu Tomasz.
  Oglądacie "Świat według Bundych". Bundy mają sąsiadkę, która utrzymuje podobnego lalusia, który ma tylko ładnie wyglądać i spełniać jej seksualne zachcianki. W to, że Kammel spełnia to drugie śmiem wątpić...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Czytając te wszystkie komentarze - zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi..?Ok Kamel stracił pracę, ale każdy z nas może ją stracić, ale nie trzeba się załamywać - znajdzie następną. A co do Jego narzyczonej - czy kobieta z nadwagą nie może być szcześliwa ?? Tomkowi się podoba i kocha ją taką jaką jest.A jeżeli Wam sie ni podoba to poprostu nie patrzcie się na nią. Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  0

  Boze, co on w niej widzi...

 • Gość: Gość

  0

  wreszcie normalny facet który ma przy sobie prawdziwa kobiete a nie chudy wieszak i dodatkowo baba ma łeb na karku.brawo

 • Gość: Gość

  0

  materialista wstyd matka zyje w ubostwiea on wydaje miliony

 • Gość: Gość

  0

  Linda ty chyba z krakowskiego jesteś! mój mąż też mówi: narzYczona, zamiast narzEczona, i jedYnasty, zamiast jedenasty. Ale ja to akurat lubię taki miły folklor:) ps: no i fiEranki.

 • Gość: Gość

  0

  Widzicie jak wygląda ta cała kasia?Myślicie,że jakby kammel nie był homo to by sie nią zainteresował?To tylko przykywka dla jego prawdziwej orjentacji.A tak w ogóle to mam nadzieję że go nie zatrudnią w tvn ani w zadnej innej telewizji bo jużna jego morde nie można patrzeć-goguś jeden.Jak przestanie mieć co jeść to może wtedy zobaczy i zrozumie co przeżywa jego mama, ktorej nie pomaga i nie utrzymuje z nią kontaktów.

 • Gość: Gość

  0

  ze ślubem to pic!

 • Gość: Gość

  0

  kamel ty glubku pomorz mamie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX