Mroczek nie chce romansować

Po udziale Rafała w programie "Taniec z gwiazdami" media wykreowały aktorowi wizerunek playboya. Mroczek ma już tego dosyć!

 

Mroczka drażni to, że gazety przypisują mu romans z każdą dziewczyną, z którą pojawi się w miejscu publicznym.

 


W rozmowie z "Super Expressem" aktor powiedział:


Uwielbiam kobiety, ale to nie znaczy, że od razu z każdą z nich musi mnie coś łączyć. Nie mam romansu z każdą dziewczyną, z którą jestem na zdjęciu.

 


Rafał jest singlem i dobrze mu z tym. Aktor nie myśli teraz o zakładaniu rodziny. Zdaniem Mroczka kobiety są gorsze od mężczyzn, ponieważ częściej zdradzają.


Chłopak przygotowuje się obecnie do udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". W mediach pojawiły się spekulacje, że Mroczek chce poderwać swoją partnerkę, żeby zdobyć dodatkowe głosy publiczności.

 


Rafał
zdradził gazecie, że nie będzie romansował z Anetą Kowalską, swoją partnerką taneczną.


Lubimy się i dobrze dogadujemy. Mamy podobne poczucie humoru, ale nic nie zaiskrzyło.

 


Nas nie dziwią spekulacje prasy na temat ewentualnego romansu Rafała i Anety. W końcu kto jak kto, ale Mroczek doskonale wie, że ludzie uwielbiają oglądać zakochanych, młodych ludzi. Gdy Rafał brał udział w "Tańcu z gwiazdami" publiczność "kupiła" śpiewkę o jego wielkiej miłości do Anety Piotrkowskiej i para zdobyła "Kryształową Kulę". Szkoda tylko, że dzień po finale nie byli już razem...

 

 Aneta Kowalska

Więcej o:
Komentarze (20)
Mroczek nie chce romansować
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  ale on jest fajny

 • Gość: Gość

  0

  ale on kochany najbardziej mi się podoba jaki on jest piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  to dopiero zaj....... chłopak kocham go

 • Gość: Gość

  0

  jesteś pszystojny

 • Gość: Gość

  0

  A szkoda że nie są razem -fajna para.

 • Gość: Gość

  0

  Rafał pytam cię dlaczego nie chcesz być z Magdą w serialu tylko z głupią Sylwią jak Magda cię kocha nie widzisz tego jak będziesz z Magdą to będę cię lubieć

 • Gość: Gość

  0

  Ale z niego ciacho!

 • Gość: Gość

  0

  jesteś zawalisty

 • Gość: Gość

  0

  jesteś zawalisty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX