Seks na lodzie?

Nowy show Dwójki "Gwiazdy tańczą na lodzie" ma stać się hitem i rozpalić każdego widza. Gwiazdy programu otwarcie opowiadały o pozycjach, obrotach i figurach. Nie szczędziły opisu, jak kładą się na siebie, co ze sobą robią, a czego nie...

Na oficjalnej konferencji prasowej nowego programu pojawili się wszyscy uczestnicy show, jurorzy oraz prowadzący. Dziennikarze "Super Expressu" szczegółowo opisali swoje wrażenia po imprezie zorganizowanej przez Dwójkę:

"Już podczas pierwszej prezentacji uczestników programu okazało się, że to nie będzie taniec na lodzie, a seks na lodzie. Gospodyni programu - Tatiana Okupnik i jedna z uczestniczek show Olga Borys mają wspólnego partnera, Sławka Borowieckiego. Oczywiście rywalizują o niego, ale na razie całe szczęście nie doszło do rękoczynów. Gwiazdy ograniczają się do ostrej wymiany słów."

Tatiana: Myślę, że on woli obracać i podrzucać mnie.
Olga: Może i lubi cię podrzucać, ale na pewno nie robiłaś z nim tego, co robiłam ja.

Olga Borys, FOT. MACIEJ ZIENKIEWICZ / AGENCJA GAZETA

Największe kontrowersje wywołał oczywiście Doda. Piosenkarka przedrzeźniając fotoreporterów usiłujących zrobić jej tysiące zdjęć, krzyknęła:

Doda, Doda, zrób mi loda!

 

Z kolei aktorka serialu "M jak miłość", Ewelina Serafin postanowiła pokazać przed uczestnikami konferencji próbkę swoich umiejętności tanecznych. W różowej sukience kręciła piruety, dzięki czemu wszystkie osoby zgromadzone na bankiecie mogły obejrzeć jej seksowną bieliznę. Oczywiście nie obeszło się bez wpadki. Jak relacjonuje "Super Express" Ewelina zapomniała wydepilować miejsca intymne.

Więcej o:
Komentarze (94)
Seks na lodzie?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Najbardziej Królowa na lodzie jest tatiana okupnik.

 • Gość: Gość

  0

  ten program jest bomba... można było się po śmiać... ale podkreślam można było.... Saleta odszedł z powodu swej córki Nicole która jest poważnie chora....Doda natomiast była nie przezwyciężona w swojej gadce... że tak się wyrażę....Często nawet dochodziło do.... nie rękoczynów ale.. wyzwisk... a co tu pisze... powyżej patrz... to Tatiana... jestem po stronie Tatiany ponieważ Olga Borys jest totalną idiotką... ja... ona kłamie nie uprawiała sex - u z Borowieckim.... on.... nie jest jej ex - em ale bez przesady tak kłamać no nie Olga przesadziłaś teraz wkurzyłaś mnie miałam na ciebie głoswać a teraz z tego gó.. założyłam na stronę którą trzyma Tatiana i koniec kropka... jesteś kiczowata i ubierasz się jak wieśniara... głupia ci.. z ciebie...

 • Gość: Gość

  0

  askghdjsfcsdsvhdsdhggshdghvdggdsvkgvdskjsgvdkgvdkgvdgdkgvsdvbdfvkdgvgkfdvkhgsdkvgkgdvkgskfgvkg
  LOL NIC NAPISAC NIE MOGE

 • Gość: Gość

  0

  Omg hahahahhaha rotfl Hahahahhaah "aga:)" dokładnie !

 • Gość: Gość

  0

  nie chce mi sie czytać xD hahahahahahahahhaahhaahah

 • Gość: Gość

  0

  o co wam chodzi w tym "pierwsza nie pierwsza? Co to za różnica?

 • Gość: Gość

  0

  gupia ta strona

 • Gość: Gość

  0

  gupia ta strona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX