Kammel zastąpi Józefowicza?

Nie potwierdzają się spekulacje prasy na temat przejścia Tomasza Kammela do TVN-u. Prezenter ma zająć miejsce Janusza Józefowicza w programie "Przebojowa noc". Dlaczego?

 

Władze TVP1 z szybkością światła zareagowały na słabe wyniki oglądalności swojego nowego show. Program, który miał podbić serca telewidzów, okazał się klapą. Producenci rozważali nawet zdjęcie widowiska z anteny. W końcu po wielu konsultacjach zdecydowano, że show, w którego promocję zainwestowano wielkie pieniądze będzie nadawane w soboty o 22.00.


Niedawno "Super Express" zastanawiał się, czemu program ma tak słabą oglądalność. Gazeta zasugerowała, że być może w programie jest za dużo Janusza Józefowicza, a za mało Nataszy Urbańskiej. Również zdaniem władz TVP1 Janusz nie sprawdził się dobrze w roli prowadzącego i zdominował cały program.


Informator gazety twierdzi, że Józefowicz stracił kontrolę nad całym programem.:

 

Nie trzymał się scenariusza. Przyćmił Urbańską, która stała się tylko ozdobnikiem.

 

 Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

 

Szefowie stacji zmartwieni słabymi wynikami oglądalności postawili Januszowi twarde warunki: ma zająć się tylko reżyserią i produkcją widowiska.


Władze TVP1, podobnie jak niedawno TVN, muszą na gwałt znaleźć nowego prowadzącego. Telewizja Publiczna negocjuje obecnie umowę z Tomkiem Kammelem. Prezenter, który nie radzi sobie najlepiej w programie "Taniec z gwiazdami", dostał propozycję poprowadzenia "Przebojowej nocy".

 W rozmowie z "Faktem" Christian Kammel powiedział:

 

 

Tomek powiedział, że jest gotów ten program poprowadzić, ale pod warunkiem, że przedstawiony mu zostanie nowy pomysł i koncept na ten show. Bo przecież samo jego pojawienie się nie uratuje czegoś, co jest po prostu słabe.


Jeśli Kammel dogada się z TVP1 i poprowadzi show, będą czekały go niezwykle pracowite weekendy. W soboty "Przebojowa noc", a w niedzielę "Taniec z gwiazdami" .

 


Obawiamy się, że wtedy Tomek już w ogóle nie będzie miał czasu dla swojej ukochanej, Kasi Niezgody, która przez treningi do programu od miesiąca usycha z tęsknoty za nim.

 

 Tomasz Kammel

 

Więcej o:
Komentarze (54)
Kammel zastąpi Józefowicza?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  A ja sądzę, że Józefowicz jest ok. Swobodny, naturalny niczego nie udaje - przynajmniej takie robi wrażenie i o to chodzi. To Natasza powinna bardziej się rozluźnić, więcej siebie Nataszo - uwierz Nataszo wiem co piszę. Jestem dokładnie w Twoim wieku i też mam do czynienia z muzyką choć w malutkiej miejscowości ale kocham się tym zajmować. Józefowicz już dawno pokazał na co go stać i trzymaj się Go. Jeśli mogę coś... spróbujcie Państwo przypomnieć więcej tych starszych przebojów ale wiernie "odtwarzanych" Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  0

  Józefowicz , kładzie cały program. Prowadzący z niego żaden,jego wyjścia to mieszanka wiejskiego wesela z akademią ,, ku czci " z czasów głębokiej komuny. Natasza , może i zarozumiała ale na pewno zdolna i bardzo ładna.

 • Gość: Gość

  0

  NIC NIE MAM PRZECIW TOMKOWI,ALE ON DO TEGO PROGRAMU NIE PASUJE.CZY TVP POSTRADAŁ ZMYSŁY.JANUSZ I NATASZA DODAJĄ WDZIĘKU JAK I CHARYZMY TEMU SHOW. DUŻO LUDZI CZEKA DO PÓŻNEGO SOBOTNIEGO WIECZORU TYLKO ZE WZGLĘDU NA TEN DUET.TELEWIZJO NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAC!!! ALE TAKIE SĄ WŁAŚNIE FAKTY. JANUSZ I NATASZA SĄ NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.ZAMIAST POPRAWIAĆ ORAZ ZMIENIAĆ (CHOCIAŻ NIC TU NIE KWALIFIKUJE SIĘ) TEN PROGRAM,POWINNIŚCIE ZAJĄĆ SIĘ INNYMI U SIEBIE ZMIANAMI W TVP-CHOCIAŻBY DOBRANOCKAMI. BAJKI DLA DZIECI SĄ TAKIE,ŻE DAJĄ DUŻO DO MYSLENIA.PROSZĘ NIE KIEROWAĆ SIĘ OPINIAMI KRYTYKI,BO ONE KIEROWANE SĄ ZAZDROŚCIĄ I ZAWIŚCIĄ. Z POWAŻANIEM

 • Gość: Gość

  0

  Natasza też się nie zmieniła

 • Gość: Gość

  0

  Janusz jak i Natasza to duet niezastąpiony. Oni są stworzeni właśnie do tego programu. Janusz wie co robi jak i Natasza,a najważniejsze(bo o to tu chodzi)robią to BARDZO DOBRZE.Są na właściwym miejscu. LUDZIE!!! wasza obłuda jak i zazdrość razi w oczy. Oni mają więcej w DUP.. niż wy w głowach. Więc przestańcie się ośmieszać,bo to jest chore.Dużo Wam brakuje ,by temu DUETOWI dorównać.Nataszy i Januszowi należą sie podziękowania za stworzenie takiego SHOW.Życzę IM szczęścia oraz trzymam za nich kciuki

 • Gość: Gość

  0

  Ja bez Janusza tego nie bede ogladac...Zatem musze pojsc do niego do teatru Buffo i tam bede grac

 • Gość: Gość

  0

  Józefowicz jest cholernie przystojny, a Urbańska oszałamiająco piękna - świetna para, świetne show, tak trzymajcie! :)

 • Gość: Gość

  0

  ten program jest glupi bo urbanska tam jest i tyle!!!

 • Gość: Gość

  0

  nie...!!!!!!!!! program ma prowadzic Janusz Józefowicz to jemu wychodzi to najnajlepiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX