Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz - mało przebojowa noc

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz ponieśli porażkę. Przegrali z TVN-em niedzielny pojedynek o widza. Ich program "Przebojowa noc" oglądało tylko 2 miliony ludzi.

 

Władze TVP1 zapowiadały, że nowe show Józefowicza i Urbańskiej będzie najdroższą i najlepszą produkcją w historii telewizji. Przyciągnąć publiczność przed telewizory miały wspaniałe gwiazdy z Polski i z zagranicy. Konferansjerką miał zająć się Józefowicz, a występami z artystami - Natasza.

 

Jednak "Przebojowa noc" nie spełniła oczekiwań. Konkurencyjny "Taniec z gwiazdami" oglądało aż 5 milionów 400 tysięcy ludzi. Z kolei w sobotę polsatowskie show "Jak Oni śpiewają" - ponad trzy i pół miliona widzów.

 

 Eastnews

 

Wszyscy zastanawiają się czemu "Przebojowa noc" osiągnęła tak słaby wynik oglądalności. W końcu Józefowicz to jeden z najlepszych reżyserów i choreografów w naszym kraju. Na scenie w trakcie programu pojawiły się wielkie gwiazdy takie jak: aktor Michael York, mistrz flamenco Rafael Amargo. Polskę reprezentowali Piotr Cugowski i Natasza Urbańska, która parę razy pojawiła się na scenie i dała niezłe show.

 

Rafael Amargo, strona artysty Michael York, strona artysty

 

"Super Express" wierzy, że program jeszcze podbije serca publiczności. Być może małe wyniki oglądalności są spowodowane tym, że widzowie jeszcze nie znają dobrze tego programu i muszą przyzwyczaić się do nowości. Zdaniem gazety wielu widzów być może było zwiedzionych tym, że Natasza która miała być największą gwiazdą "Przebojowej nocy", zniknęła gdzieś w potoku konferansjerki Janusza.