Kuba Wojewódzki kłamie i zmyśla!

Po wakacyjnej przerwie popularny showmen wrócił na antenę TVN ze swoim programem. Jaki był Kuba Wojewódzki po urlopie?

 

Po urlopie Kuba, był taki jak... przed urlopem. To tak w skrócie, oto pikantne szczegóły. Na swojej oficjalnej stronie internetowej Wojewódzki napisał:

Niestety co roku nadchodzi taki moment, w którym wakacje należy uznać definitywnie za zakończone, a po dwóch tygodniach nawet za niebyłe, albowiem nie pozostawiające za sobą żadnych skutków w postaci bycia wypoczętym. Ale trudno, są rzeczy których się zmienić nie da.

W rozmowie z "Tele Tygodniem" dziennikarz stwierdził, że bawi się wizerunkiem "niedojrzałego chłopca", jaki wykreowały mu media.

To jest nie tyle kpina z tendencji pod tytułem "na zawsze młody", co z dziennikarzy, którzy bardzo często przychodzą kompletnie nieprzygotowani na wywiad. Bo ja w 90. proc. wywiadów kłamię, zmyślam, konfabuluję i robię literackie życiorysy jak Marek Hłasko i dziennikarze to kupują.

Kuba uważa, że gwiazdy, które sprzedają w mediach swoje życie prywatne, muszą być albo niedowartościowane albo głupie.

To miałkie, żałosne, ale wokół tego rozkwitł już cały biznes.

Wojewódzki zawsze podkreślał, że zależy mu na tym, aby w jego programie goście pokazali się z innej strony niż znają ich widzowie. Dziennikarz bardzo ceni sobie ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie. W końcu jak sam podkreślił: konwencja wywiadu jest taka, że ma być śmiesznie a nie prawdziwie.

 

Kuba po wakacyjnej przerwie nadal chce zaskakiwać widzów i gwiazdy, swoim zachowaniem i zabawnymi tekstami.

Gdybym ten program dostał dziesięć lat wcześniej, to prawdopodobnie też bym go położył. Niesamowita jest ilość nacisków, prób charakterów, prób wrodzonego wygodnictwa i konformizmu, jak się robi taki program. Ale to ja go robię i on wygląda tak, jak ja chcę.

My jesteśmy niestety niemile zaskoczeni wczorajszym programem Kuby, w którym gośćmi byli Magda Mołek i Tomek Kammel . Szczerze mówiąc zastanawia nas czy Kubie płacą za promowanie gwiazd TVN.

 

Prowadzący przez całe show chwalił Mołek i mówił na okrągło, że jest świetną laską. Wojewódzki przyznał też, że nie rozumie ludzi, którzy uważają Magdę za osobę, która się wywyższa. Niestety to właśnie w programie Kuby, Mołek pokazała, że czuje się ciut lepsza od innych.

 

Przez cały program nie powiedziała ani nic zabawnego, ani specjalnie mądrego. Dziennikarka przyznała, że zdenerwowała się, gdy Kevin Aiston w trakcie programu "Dzień dobry TVN" jej dotknął, ponieważ ona tego nie lubi.