Feel zachłysnął się sławą?

Absolutnie nie mamy nic do zespołu Feel. Nawet ich lubimy, ale musimy przyznać, że w wywiadach są bardzo...pewni siebie i swojej wartości. Wszystko ok., ale gdy zamienia się to zarozumialstwo, to trochę nas razi.

 

Zespół Feel powstał w 2005 roku, ale chłopcy próbowali już swoich sił wcześniej w innych składach. Zakładamy, że od początku celem zespołu była sława, pieniądze i ogromna rzesza fanów, bo któż o tym nie marzy? Wiadomo, wymaga to ciężkiej pracy. Jaka jest historia sukcesu Feel ?

 

Z poprzednim zespołem, w którym grałem, zdobyliśmy SuperJedynkę na festiwalu w Opolu, to był 2002 rok. Zagraliśmy ponad 300 dużych koncertów. Ten pierwszy sukces sprawił, że uniosłem się nad ziemią. Niepotrzebnie. Popularność trwała moment. Zniknęła, a ja czułem, jakby ktoś podciął mi skrzydła - mówi Piotr Kupicha w wywiadzie dla magazynu "Gala" - Gdy ktoś pyta mnie, czy mam przysłowiowe "parcie na szkło", nie wstydzę się powiedzieć: tak.

 

Gwiazdy dużo większego formatu mają w sobie więcej pokory i dystansu do popularności. Chłopcy są nadal młodzi i mimo, iż na razie brzmią w wypowiedziach trochę jak Doda, to rokują dobrze:

 

Dzisiaj sukces smakuje inaczej niż wtedy, w Opolu. Mam zdrowy dystans. Nauczyłem się pokory. Warto mieć na swoim koncie porażkę.

 

I tego się trzymaj!

 

Piotr Kupicha

 

 

Więcej o: