Rafał Mroczek - przyjaźń czy kochanie?

Rafał Mroczek coraz częściej widywany jest w towarzystwie 19 - letniej aktorki, Uli Dębskiej. Para spotyka się na imprezach, w restauracjach i kawiarniach. Czy to znaczy, że Rafał w końcu się zakochał i znalazł swoją drugą połówkę?

 

Rafał i Ula widywani są razem, już od paru miesięcy. To właśnie w ramionach młodej aktorki, Mroczek ponoć znalazł pocieszenie po rozstaniu z Anetą Piotrkowską. Według informacji gazety, para na jeden z imprez, tuż po tym jak tancerka zerwała z Rafałem, nie szczędziła sobie pieszczot.

 

Na zdjęciu Ula: fajne nogi. (fot. DIGITAL/EASTNEWS)

Urszula Ula Dębska

 

Aktor pytany przed wakacjami o to, co łączy go z Ulą, zapewniał, że są po prostu przyjaciółmi. Minęło parę miesięcy i chyba w ich relacjach nic się nie zmieniło, ponieważ na łamach "Faktu" Dębska przekonuje, że są z Rafałem po prostu przyjaciółmi.

Mamy wspólnych znajomych spoza mediów i z nimi czujemy się swobodnie. Znamy się z Rafałem już bardzo długo.

"Fakt" jednak wierzy, że aktorów łączy coś więcej niż koleżeństwo i martwi się o to, czy zakochani znajdą jesienią czas na pielęgnowanie swojej znajomości. Rafał oprócz pracy na planie serialu "M jak miłość", trenuje wytrwale do programu "Taniec na lodzie". Aktor udowodnił w programie "Taniec z gwiazdami", że jest bardzo pracowity, ambitny i uwielbia być najlepszy. Już teraz trenuje więcej niż jego konkurencji z programu. Oprócz obowiązkowych zajęć, bierze też dodatkowe lekcje łyżwiarstwa. Z kolei Ulę czeka dużo pracy na planie serialu "Plebania".

 

Czy aktorzy w natłoku zajęć, znajdą dla siebie czas? Jeśli to, co ich łączy to rzeczywiście coś więcej niż przyjaźń, to nie powinni mieć problemu z zagospodarowaniem dla siebie czasu.