Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak - ich miłość to przeznaczenie!

Ten związek od początku budził niemałe kontrowersje - dojrzała, ustatkowana aktorka postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i związać się z młodszym o 16 lat tancerzem. Wiele osób było im przeciwnych, i zapewne do tej pory są, ale trzeba przyznać, że uczucie kwitnie. "Fakt" postanowił prześledzić kariery obojga, aby pokazać, że to, co połączyło Małogosię Foremniak i Rafała Maseraka, to nic innego jak PRZEZNACZENIE.

 

Gdy jedno ssało pierś matki, drugie odważnym krokiem wchodziło w dorosłość. Rafał pewnie nie raz miał okazję oglądać swoją przyszłą kobietę na ekranie, o ile pozwolili mu na to rodzice. Kiedy młody tancerz zaczynał swoją karierę, Małgosia była dojrzałą, pewną swojej kobiecości aktorką.

 

Gdyby nie świadomy wybór zawodu przez obojga, pewnie nigdy by się nie spotkali. Kto zaprosiłby nieznaną nikomu Małgosię do programu "Taniec z gwiazdami"? Nikt. No właśnie, ale jako znana w Polsce aktorka wzięła w nim udział i producenci zdecydowali, że jej partnerem będzie właśnie Rafał. Czy to wewnętrzne przeczucie nakazało im połączenie tej dwójki?

Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak

"Fakt" usilnie próbuje udowodnić, że w grę wchodziło przeznaczenie. Nam raczej wydaje się, że to czysty przypadek - w końcu Małgorzata to popularna aktorka, a Rafał dobry tancerz. Nie ma co doszukiwać się tu jakiegoś planu z góry. Po prostu życie.

Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak

 

Kiedy mały Rafałek wyglądała dokładnie tak, Małgosia wkraczała w dorosłość. Swoją drogą zdjęcie przesłodkie!

 

Rafał Maserak