Janson pomoże Włodarczyk

Robert Janson po ciężkim wypadku samochodowym, usunął się w cień. Przez ostatni rok unikał mediów jak ognia i nie komponował żadnych nowych piosenek. W kuluarach szeptano, że Robert załamał się psychicznie i ma depresję. Obecnie kompozytor prowadzi rozmowy z firmą fonograficzna która wyda płytę Agnieszce Włodarczyk . Czy Janson będzie w stanie otrząsnąć się po dramacie i znów tworzyć wielkie przeboje - zastanawia się "Fakt".

 

Płyta Agnieszki Włodarczyk ma ukazać się na rynku muzycznym pod koniec roku. Robert Janson prawdopodobnie skomponuje na płytę zwyciężczyni "Jak oni śpiewają" parę utworów.

 

Lider grupy, "Varius Manx", w trakcie ubiegłorocznego wypadku złamał parę żeber, prawy bark oraz stłukł sobie płuco. Po paru tygodniach rehabilitacji, wyszedł w końcu ze szpitala. Nie był to jednak koniec koszmaru. Janson ponoć obwiniał się za spowodowanie wypadku, w którym ucierpiała wokalistka zespołu - Monika Kuszyńska . Piosenkarka nadal nie może się samodzielnie poruszać.

 

Robert po wypadku zaszył się w domu i postanowił nie reaktywować zespołu. Czy powrót do pracy pomoże mu dojść do równowagi psychicznej?

 

"Fakt" uważa, że jak najbardziej tak.

Wiadomo przecież, że Robert to prawdziwa fabryka przebojów. Ten duet może być więc świetną szansą dla obojga.