Tomek Lubert - ostatni raz o Dodzie

Tomek Lubert po raz pierwszy i ostatni skomentował aferę związaną z tytułem singla jego zespołu "Video". W swoim długim oświadczeniu kompozytor zaznaczył, że nigdy publicznie nie opowiadał o rozpadzie zespołu "Virgin" i nie krytykował postępowania Dody.

Od 8 miesięcy czyli od momentu rozpadu VIRGIN nie padły z moich ust pod adresem Doroty żadne obraźliwe czy prowokujące komentarze. W tym samym czasie ta sama "wrażliwa" Dorota w licznych wywiadach wielokrotnie wylała na mnie tony błota. Warto dodać, że w tym okresie odebrałem ze strony mediów mnóstwo propozycji udzielenia "pikantnego wywiadu na temat Dody" - nikt nie usłyszał ode mnie ani jednego słowa na Jej temat. W przeciwieństwie do Doroty zachowałem klasę, ale uwierzcie - i moja cierpliwość ma pewne granice.

 

Tomek uważa, że jego "żart" z tytułem piosenki grupy "Video", jest niewinny w stosunku do tego co Doda opowiadała w mediach i w piosenkach o jego osobie.

Tytuł piosenki "Diamond Beach" jest tylko zabawą słowem i skojarzeniami. W porównaniu z zaciekłymi atakami prasowymi na mnie i oszczerstwami jakie na mnie rzuca Dorota, ten tytuł to żart jest niewinny jak niemowlę! Co najważniejsze, treść tej piosenki w żaden sposób nie dotyczą ani Jej ani Virgin ani naszej wspólnej przeszłości, czego nie można powiedzieć o jej prowokacji i personalnym ataku na mnie na płycie solowej.

Lubert odniósł się również do zarzutów jakoby chciał wykorzystać popularność Dody, dla wypromowania własnej osoby.

Jestem oskarżany przez management Doroty o " podpinanie się pod Jej sukces". Dorota na swoich koncertach gra większość MOICH kompozycji, natomiast ja nie poszedłem na łatwiznę i stworzyłem od postaw nową formację, pisząc dla niej całkiem nowy materiał. Zatem kto korzysta z cudzej pracy? Proszę o obiektywizm w tej ocenie.
A co do "prawdziwego" biustu - czy w jakikolwiek sposób skłamałem? :) Zresztą ten fakt nie jest żadną tajemnicą przecież ...
Na tym chciałbym zakończyć tę wymianę "życzliwości" całkiem niepotrzebnie rozpoczętą przez Dorotę. Wierzę, że muzyka, która tworzę z VIDEO będzie jedynym wyznacznikiem moich działań i przedmiotem dyskusji na forach internetowych i nie tylko ...
GLEBA - A PO CO CI TEN CHLEBAK!
Tom-x


Mamy tylko nadzieję, że Tomek dotrzyma słowa i nie będzie już więcej opisywał w mediach tej afery. Nudna jest, a poza tym fani i tak swoje wiedzą.

Więcej o:
Komentarze (160)
Tomek Lubert - ostatni raz o Dodzie
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  doda zajefajnie spiewasz

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  doda jestes zajefajna

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  DODA JEST SUPER I JAK KTOŚ MA COŚ DO NIEJ TO JEST TOTALNIE GŁUPI

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  DODA KOCHAM CIEEE

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  DODA KOCHAM CIEEE

 • Gość: Gość

  0

  kochajcie dodę niech się cieszy ta..........

 • Gość: Gość

  0

  doda to głupia a Tomek jest spoko! Tomus zgadzam sie z tobą. Pozdro!!

 • Gość: Gość

  0

  ale i tak Ja kicham a nawet uprawiałem z nia sex

 • Gość: Gość

  0

  Super doda hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  ona jest głupia i wredna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX