Aneta Piotrowska powraca w teledysku

Pamiętacie jeszcze Anetę Piotrkowską? Ta piękna i utalentowana tancerka, stałą się popularna dzięki udziałowi w programie ''Taniec z gwiazdami''. W 3. edycji Piotrkowska uczyła kroków tańca towarzyskiego Rafała Mroczka i po trzech miesiącach ciężkiej pracy, zdobyli Kryształową Kulę. Już w trakcie programu pojawiły się pogłoski o romansie Anety i Rafała. Oni specjalnie nie kryli się ze swoimi uczuciami i pod koniec edycji przyznali, że są parą. Po Kasi Cichopek i Marcinie Hakielu byli najpopularniejszą roztańczoną parą w Polsce. Skończył się program i uczucie Rafała do Anety niestety wygasło.

 

Tabloidy zaczęły rozpisywać się o kulisach ich związku i rozstania. ''Fakt'' donosił kiedyś, że Aneta klęczała przed Rafałem i błagała go o to żeby z nią był. Para w końcu w trakcie trasy gwiazd ''Tańca...'' pogodziła się, lecz niestety nie na długo. Już w trakcie Finału Finałów widać było, że Aneta jest wyraźnie obrażona na Rafała i nie cieszy się na taniec z nim. Jesienią ubiegłego roku Piotrkowska partnerowała w czwartej edycji programu, Przemkowi Cypryańskiemu. Para w szóstym odcinku ''Tańca...'' niestety pożegnała się z programem. O Anecie było później głośno przy okazji plotek na temat jej udziału w amerykańskiej edycji ''Tańca z gwiazdami''. Były sesje zdjęciowe i wywiady. W końcu z kariery za oceanem nic nie wyszło i słuch o Anecie zaginął. Tancerka wróciła na salę prób, żeby przygotować się do kolejnych turniejów tańca. Długiej kariery w mediach nie zrobiła, ale za to może pochwalić się najlepszymi wynikami na turniejach spośród wszystkich tancerzy biorących udział w programie ''Taniec z gwiazdami''. Aneta mając 19 lat byłą już Mistrzynią Świata w tańcu towarzyskim. My natomiast dla fanów tancerki mamy małą niespodziankę.

 

Aneta wzięła niedawno udział w teledysku do piosenki ''A Gdy Jest Już Ciemno'' zespołu ''Feel''. Czy znów wróci na pierwsze strony tabloidów?