Michał Wiśniewski - chcę prawdy!

Na jednym z zaprzyjaźnionych blogów - ichtroje3.blox.pl - wyczytaliśmy, iż Michał Wiśniewski nie boi się krytyki ze strony fanów i dziennikarzy, byle była to krytyka, której podstawą są prawdziwe informacje.

 

Michał Wiśniewski przyzwyczaił się już do faktu, że nie jest ulubieńcem mediów. Nie oznacza to jednak, że podobają mu się negatywne opinie na jego temat:
Pokażcie mi osobę która lubi, kiedy mówi się o niej źle... Zwłaszcza publicznie - komentuje Michał Wiśniewski w rozmowie z "Przeglądem Konińskim" - Ale to nie jest dla mnie problem. Nie oczekuję, że media będą wystawiały mi laurki. Niech piszą prawdę. Niestety, to towar deficytowy, którego dziś ze świecą szukać.

Michał odniósł się także do negatywnych komentarzy internautów dotyczących jego blogu:

Ci ludzie to nie są moi fani. To raczej sfrustrowane dzieciaki, które mają możliwość wyżyć się anonimowo na kim popadnie. Od kiedy trzeba się zalogować, komentarze nagle ucichły... - dodaje Wiśniewski.
Dodajmy, że wokalista zagroził ostatnio mediom piszącym nieprawdę na jego temat procesami. "Fani" też nie powinni spać spokojnie.

 

 Michał Wiśniewski

 

Więcej o:
Komentarze (56)
Michał Wiśniewski - chcę prawdy!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jesteś spoko ziomek. nie ma co się martwić głupimi komentarzami ludzie już tacy są. Czekam na wydanie nowej płytki

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jak tam przeczytałam niektóre komentarze (chamskie) To sorry bardzo ale zachowujecie sie jak dzieci. Wy mu po prostu zazdrościcie!!! No was obchodzi jaki ma kolor włosów ? Ile ma dzieci ? Którą żonę ? To jest sprawa nie wasza !!! Ja go popieram bo to uczciwy człowiek może trochę zwariowany ale jednocześnie ciekawy !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Myślcie sobie co chcecie, ale ja uważam, że Michał ma talent i głos do śpiewania oraz super piosenki. To że farbuje włosy to jego sprawa nie wasza KAŻDY MA INNY GUST! Naprawdę Michał jest świetny i ma w sobie to coś. Poza tym jest szczery i nie udaje nikogo jest po prostu Sobą a to najbardziej cenię u ludzi. Pozdro

 • Gość: Gość

  0

  a czy ty kochałeś mandaryne?cyz nie

 • Gość: Gość

  0

  kocham cie i chce byś był w pols

 • Gość: Gość

  0

  Michał przyjedz do Szczecina

 • Gość: Gość

  0

  JA KOCHA MICHALA

 • Gość: Gość

  0

  Kochamcie bardzo bo lubię jak śpiewarz Babski świat ,A wszystko to i kochać kobiety.

 • Gość: Gość

  0

  Michał kocham jak śpiewasz KOCHAĆ KOBIETY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX