Jesienna ramówka TVN-u

W siedzibie stacji odbyła się wczoraj prezentacja jesiennej ramówki TVN-u. Nie zabrakło oczywiście najważniejszych prezenterów programów rozrywkowych oraz aktorów grających w produkcjach stacji Waltera. TVN stawia po raz kolejny na świetnie sprzedający się taniec. W jesiennej ramówce znalazł się po raz 6 "Taniec z gwiazdami" oraz nowy program "Po prostu tańcz". Nie zabraknie również ulubionych seriali oraz programu z cyklu talk-show. Największą niespodzianką jest obecność w ramówce nowego programu Kuby Wojewódzkiego...

Popularny showmen będzie gospodarzem programu pt. "Bez sensu", który telewizja TVN będzie emitowała od września w każdą sobotę o 18.30. Władze stacji jaki i sam prowadzący nie chcą zdradzić szczegółów nowego programu. Na razie wiadomo tylko, że będzie satyryczny i oprócz Kuby zobaczymy w nim również członków kabaretu "Bez sensu". Przynajmniej wiemy skąd się wziął ten dziwny, ale i intrygujący tytuł. Dla fanów programu "Kuba Wojewódzki show" mamy dobrą wiadomość. Program nadawany w każdą niedzielę około godziny 22 - nie zniknie z ekranów.

 

 Kuba Wojewódzki

 

Zwyciężczyni 4 edycji programu "Taniec z gwiazdami" - Kinga Rusin - poprowadzi nowe rozrywkowe show "Po prostu tańcz". W całej Polsce już rozpoczęły się castingi do progarmu. W jury zasiadają: Weronika Marczuk-Pazura, Augstion Egurrola oraz Michał Piróg. Jurorzy w trakcie castingów wyłonią 50 szczęśliwców, którzy pojadą na warsztaty taneczne do Paryża. Pod okiem najlepszych choreografów nauczą się skomplikowanych kroków tańców latynoamerykańskich, standardowych i jazzowych. Ich instruktorzy wybiorą najlepszą 16, która wystąpi w programach na żywo. Nagrodą główną będzie stypendium na Broadwayu oraz spora suma pieniędzy.

 

 Kinga Rusin

 

Program pojawi się na antenie 5 września o 21.30. Wydaje nam się, że "Po prostu tańcz" będzie takim tanecznym "Idolem". Jedyna różnica jest taka, że tu uczestnicy będą w parach. Daje to sporą szansę na przyciągnięcie dużej widowni przed tv. W końcu nic sprzedaje się tak dobrze jak taniec, rywalizacja i... romanse.

 

Kolejną nowością stacji będzie skeczkomedia pt. "Trzy po trzy - numery z kwatery". W Wielkiej Brytanii osiągnęła wielki sukces i teraz TVN liczy, że i u nas się dobrze sprzeda. Format nowej produkcji opiera się na przedstawieniu fabuły w postaci krótkich 30-sekundowych gagów. "Trzy po..." pojawi się w na antenie TVN od 9 września, w każdą niedzielę - około 23.00. Program tylko dla kumatych i szybkich. W końcu nie każdy potrafi zrozumieć żart w 30 sekund i do tego w niedzielę o 23.00.

 

Nowy serial TVN "Twarzą w twarz", który zobaczymy już 4 września o 21.30 to nie lada gratka dla fanek Pawła Małaszyńskiego. Popularny aktor wcieli się w postać człowieka, który wyjedzie do Szwajcarii, żeby zrobić sobie operację plastyczną twarzy. Reżyserem tego obyczajowo-sensacyjnego serialu będzie Patryk Vega, a na ekranie oprócz Małaszyńskiego zagrają: Magda Walach, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Szymon Bobrowski. W "Twarzą w twarz" ma pojawić się też bardzo rozbudowany wątek miłosny. Jednym słowem TVN chce przyciągnąć przed ekrany zarówno kobiety (fanki "Magdy M") jak i mężczyzn - fanów brutalnych i sensacyjnych scen. To naprawdę może się udać.

 

 Paweł Małaszyński

 

Oczywiście w ramówce stacji nie zabraknie też "starych, ale jarych" seriali i programów telewizyjnych takich jak:. "Szymon Majewski show", "Taniec z gwiazdami", "Hela w opałach" , "Niania", "Kryminalni", "Na Wspólnej" i "Detektywi".

 

 Szymon Majewski

 

Od września zmieni się pora emisji programów: "Rozmowy w tłoku" i "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Oba dalej będą nadawane od poniedziałku do piątku. Ale "Rozmowy w..." zobaczymy wcześniej niż teraz - o godzinie 16.15, a "Sędzinę... " później - o 17.30.

 

Program "Teraz my" też zmieni porę emisji. Zobaczymy go w poniedziałki o 22.35, wcześniej był nadawany we wtorki wieczorem.

 

 Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

 

W ramówce nie zabraknie także hitowych filmów takich jak: "Tylko mnie kochaj", "Świadek koronny", "Ocean's 12: dogrywka", "Poznaj moich rodziców", "Komórka", "Ring 2".

 

Jednym słowem - dla każdego coś miłego.

 

Teraz producenci poszukują prowadzących, którzy od poniedziałku do piątku będą gospodarzami programu "Dzień dobry TVN". Na konferencji prasowej była obecna Magda Mołek , ale zabrakło Jolanty Pieńkowskiej. Jak przypuszczamy program w weekendy poprowadzi z Magdą Mołek, Andrzej Sołtysik, który wypadł nieźle gdy zastępował w jednym z programów Marcina Mellera.

 

 Magda Mołek

 

 

 

Codzienne wydanie programu "Dzień dobry TVN" ma być jednym z najistotniejszych przebojów stacji. W wywiadzie dla "Tele tygodnia" Edward Miszczak powiedział, że TVN kupił specjalnie nowoczesny helikopter, który używany będzie właśnie przy produkcji programu.

 

Kto wie może w styczniu przyszłego roku na gali "Telekamer Tele tygodnia" stacja Waltera znów zgarnie statuetki we wszystkich kategoriach.