Pełna lista "Jak ONI śpiewają"

W zasadzie większych niespodzianek nie ma. Prezentujemy pełną, w opinii "Super Expressu" wiarygodną, listę gwiazd, które już od 8. września będą walczyły w polsatowskim show "Jak ONI śpiewają" .

 

Na pierwszy rzut oka nie zanosi się na jakieś rewelacje. Pogłoski o tym, kto wystąpi, które pojawiały się już od jakiegoś czasu, jak widać znajdują swoje potwierdzenie. Do boju o Brylatowy Mikrofon stanie 13 gwiazd z najpopularniejszych polskich seriali.

 

Płeć piękna reprezentowana będzie rzeczywiście przez piękne kobiety: swój udział potwierdziła już Joanna Liszowska, grająca w "Na dobre i na złe", która udowodniła już, że umie tańczyć; Joanna Trzepiecińska znana z komediowej roli w "Rodzienie zastępczej"; Aleksandra Woźniak, którą pamiętamy jako Kasię z "13. posterunku"; oraz Małgorzata Teodorska, urocza barmanka z "Plebanii".

 

Wśród gwiazd, których udziału się nie spodziewano, jest Katarzyna Zielińska, aktorka "Klanu", oraz egzotyczna Patricia Kazadi reprezentująca serial "Egzamin z życia". Obie aktorki nie mogą doczekać się konkurowania w tak popularnym show.

 

Bardzo się cieszę, że wezmę udział w "Jak ONI śpiewają". To na pewno będzie świetna zabawa - powiedziała "Super Expressowi" Kasia Zielińska.

 

Swoją drogą ma ona duże szanse na wygraną, ponieważ od lat zawodowo śpiewa. Pytanie, czy stawianie jej wśród amatorów jest fair.

 

 Katarzyna Zielińska

 

 Patricia Kazadi

 

Wśród mężczyzn praktycznie nic się nie zmieniło. Wystąpi młode pokolenie: Jakub Tolak z "Klanu" oraz Mikołaj Krawczyk z "Pierwszej miłości". Obaj mają doświadczenie muzyczne, ale niekoniecznie wokalne. Starsze pokolenie aktorów reprezentować będą: Dariusz Jakubowski, lekarz z "Na dobre i na złe" i, przypominający o sobie po latach, Piotr Skarga z "Bulionerów". Jeszcze do końca nie wiadomo, czy uda się namówić do udziału Piotra Polka z "Samego życia" oraz Jakuba Przebindowskiego z "Pensjonatu pod Różą". Z ekipy "M jak miłość" zobaczymy Kacpra Kuszewskiego, a nie Jacka Poniedziałka, jak wcześniej spekulowano.

 

 Jakub Tolak

 

Prowadzący i jury bez zmian, a szkoda.

 

Dziwi nas jednak fakt, iż w obsadzie nie ma nikogo z TVN-u. Czyżby obawiali się, że podzielą los Edyty Herbuś i wylecą z pracy?

 

 

Więcej o: