Anna Mucha - podróżniczką i reporterką

Aktorka Anna Mucha będzie gospodynią nowego programu "Mucha nie siada", który wyemituje telewizja TVN. Nie zapadły jeszcze decyzje, co do szczegółów produkcji, jednak już wiadomo, że będzie to program o charakterze przygodowo-rozrywkowym. Powtórka z "Pieprz i wanilia"? Jeśli tak - Mucha musi znaleźć swojego Tony`ego Halika.

 

 

 

Ania Mucha podpisała z władzami TVN-u umowę na 3 odcinki, jeśli jednak spodoba się widzom, jej program na stałe zagości w ramówce stacji.

 

Tytuł "Mucha nie siada" jest adekwatny do formuły programu, ponieważ Mucha rzeczywiście nie będzie siedziała, a raczej weźmie się za latanie. W programie zobaczymy relacje z kolejnych wypraw Ani do odległych zakątków świata.

 

Przypominamy, że aktorka od października ubiegłego roku przygotowywała dla programu "Dzień dobry TVN" telewizyjne relacje ze swoich wypraw do Brazylii, Bukaresztu czy Laponii. Widzom na tyle spodobały się jej relacje, że producenci stacji postanowili przedłużyć z nią współpracę.

 

A nas w związku z aktorką naszła taka mała refleksja. Anna Mucha, Kasia Cichopek, Rafał i Marcin Mroczek - co łączy tę czwórkę? Oczywiście ulica Łowicka i serial "M jak miłość". Wszyscy od 7 lat grają w serialu Łepkowskiej i od tej pory nie dostali żadnej innej propozycji filmowej. W związku z tym Kasia Cichopek postanowiła zostać prezenterką telewizyjną, Mucha reporterką, a Mroczki biznesmenami. Jednym słowem - zaradne dzieciaki.