Barwy szczęścia - nowa telenowela

Szykuje się niezła gratka dla fanów seriali "z życia wziętych". To nowa telenowela "Barwy szczęścia", która pojawi się na antenie TVP 2 od połowy września. Serial zapewne będzie hitem, skoro jego pomysłodawczynią jest Ilona Łepkowska - legenda polskich telenoweli (to dzięki niej powstał m.in. megapopularny serial "M jak miłość" ). W rolach głównych zobaczymy aktorów młodych, świeżych i... bardzo atrakcyjnych, ale i znanych i lubianych m.in. Olafa Lubaszenko.

 

Prezentujemy pierwszą gwiazdę "Barw szczęścia" - Martę Nieradkiewicz - serialową Julię Marczak. Jest śliczna, subtelna - wykapana shakespearowska Julia.

 Marta Nieradkiewicz

A to jej serialowy Romeo - Paweł Zwoleński - w tej roli Marcin Hycnar.

 Marcin Hycnar

A to portret serialowej Sylwii Portret - czyli Anny Prus. Niezła laska, ale trochę demoniczna, pewnie zagra w "Barwach" czarny charakter.

 Anna Prus

I jeszcze jedna ślicznotka - aktorka Katarzyna Glinka - nie wiemy jeszcze kogo zagra w telenoweli, ale to nieistotne, grunt, że jest bardzo ładna.

 Katarzyna Glinka

 

Więcej o:
Komentarze (155)
Barwy szczęścia - nowa telenowela
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  super

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  ja uwielbiam barwy szczęścia to jest SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPCIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Marcin, ale Ty jesteś ciacho!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Barwy Szczęścia to supr film :* . . . pozdrowienia dla wszystkich aktorów

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Pawła i Julka Sa Zajebisci ale razem

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Mi też się bardzo podoba:) Fajnie, że występuje tam sporo młodych osób, co daje im szanse na karierę w przyszłości. Jak na razie, nie ma tam osób, których nie lubię. Wszyscy sobie dobrze radzą z grą i tak trzymać:P Świetny serial:]

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Marcin, ale Ty jesteś ciacho!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Uważam, że to jest świetny serial; barwny i kolorowy. Nie takie flaki z olejem jak emka. Teraz Kinga umrze i znowu będą wszyscy w żałobie, tak jak po Norbercie. A barwom nie można niczego zarzucić; piękne ubrania, piękne mieszkania. I wszyscy są dla siebie mili i uprzejmi. Poza tym wątki nie ciągną się miesiącami jak w emce, ale sytuacje kłopotliwe w ciągu kilku odcinków się rozwiążą. Duży plus to czas trwania; 25 min. Dla mnie bomba, chyba nigdy się nie znudzę. Jest to pop prostu "świeży" serial.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  super foty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX