Którą gwiazdę zaprosić na urodziny?

Czy chcieliście kiedyś poczuć się jak prezydent J.F. Kennedy i usłyszeć "Happy Birthday" z ust Marilyn Monroe lub innej seksownej gwiazdy? Dziś ocenimy umiejętności wokalne sław i doradzimy Wam, kogo najlepiej zaprosić na swoją imprezę urodzinową.

Oto nasze typy:

 

Agnieszka "Frytka" (Fricca?) Frykowska


Na dobry początek małe "swój do swego ciągnie", czyli Frytka wśród frytek śpiewa podczas otwarcia pierwszej polskiej restauracji Burger King. Szkoda, że jej piękny wokal trochę zagłuszały na początku te podejrzane chichoty z dalszych rzędów.


 

Paris Hilton


Paris u szczytu formy na urodzinach Hugha Hefnera, założyciela magazynu "Playboy". Co prawda nie ma króliczych uszu, ale i bez nich wygląda niczego sobie. Już zaczynamy tęsknić za tą starą, dobrą Paris, jaką wtedy była.

 

Wentworth Miller


Went, nasz rodzynek. Niezłe z niego ciacho, w sam raz do koreańskiej kawy, którą ostatnio reklamował. "Happy Birthday" zaśpiewał na życzenie swoich fanek, również koreańskich.

 

Edyta Górniak

 

Edyta udowodniła, że Polak też potrafi. Zaśpiewała dla... w sumie nie wiadomo dla kogo, ale to nie jest ważne. To nasz drugi jej ulubiony utwór - po hymnie, który wykonała dla polskich piłkarzy w Korei.

 

The Jacksons 5


By nie było, że starszych gwiazd nie znamy i nie szanujemy, na koniec coś z klasyki - rodzina Jackson'ów w komplecie śpiewająca na urodzinach bliżej niezidentyfikowanej hiszpańskiej telewizji.

 

Nic jednak nie przebije oryginału:

 

Więcej o:
Komentarze (108)
Którą gwiazdę zaprosić na urodziny?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Michael...! reszta to smiecie ... rydz ... sam ześ ryydz kuur...wa

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  MJ, MJ i jeszcze raz MJ i co to znaczy "lepszy rydz niż nic" wy się w ogóle nie znacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam dopiero 11 latek skończonych, ale go uwielbiam on ma własny styl, a poza tym Paris Hilton albo Frytka to nie jest dla Mj żadna konkurencja HAHAHA

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  głosuję na ciebie michael

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Ja bym wybrala MJ!!!Co to ma znaczyc <lepszy rydz niz nic????>MJ najlepszy,najlepszy i jeszcze raz najlepszy

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  michael oczywiście. ale ten rydz...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  'Michaela Jacksona - lepszy rydz niż nic' co to ma znaczyc ? hahaha co za załosni redaktorzy , nie no zaproscie se frytke jakas z baru czy z czego tam. boze ludzie poznajcie kto jest królem! I lov YOU Michael !

 • olus95

  Oceniono 7 razy 7

  Za Michael'a dalabym nawet 100 milionow
  (gdybym miala)
  No a na drugim miejscu to Wenta chyba :D
  Chociaz Miller jest niestety gejem

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Ja wybieram Doo Doo(Michael Jackson) on ma najlepszy głos jest królem popu

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  JA CIEBIE MICHAEL BARDZIEJ KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX