Taniec z gwiazdami - kto wystąpi w 6 edycji?

TVN zbiera ekipę do 6 i ostatniej już edycji "Tańca z gwiazdami", która rozpocznie się we wrześniu. Producenci prowadzą rozmowy z najpopularniejszymi aktorami i muzykami w Polsce. Powoli dobiega końca casting dla tancerzy, który rozpoczął się pod koniec 5 edycji programu. Kogo więc zobaczmy na parkiecie?

 

Jak podaje "Twoje imperium" TVN negocjuje kontrakty z takimi gwiazdami jak Natalia Kukulska, Natasza Urbańska, Magdalena Schejbal, Anna Guzik, Weronika Rosati, Katarzyna Bujakiewicz i Urszula Dębska, Tomasz Kot, Borys Szyc, Maciej Zakościelny. I last but not least - z Renatą Lepper!

 Renata Lepper

Edwardowi Miszczakowi dyrektorowi programowemu TVN najbardziej zależy na obecności w programie Agnieszki Dygant. Podobno jest on w stanie zrobić wszystko, aby aktorka skusiła się na udział w "Tańcu z gwiazdami" i dlatego zaproponował jej aż 12 tysięcy złotych za jeden odcinek.

 Agnieszka Dygant


Jeśli chodzi o tancerzy to ponownie zobaczymy: Michała Skawińskiego (tańczył z Agą Włodarczyk, Patrycją Markowską, Olą Kwaśniewską), Roberta Kochanka (tańczył z Asią Liszowską, Anną Korcz i Asią Korownieską), Marcina Olszewskiego ( tańczył z Agnieszką Rylik i Renatą Dancewicz) oraz Żore Koroliowa który w 5 edycji partnerował Kasi Cerekwickiej.

 

Według informacji, do jakich dotarło "Twoje Imperium" zmienią się zasady programu. We wrześniu rywalizacje rozpocznie nie 10 a 14 par, które będą walczyć przez koło 5 miesięcy o Kryształową Kulę. Gazeta podaje również, że w 6 edycji programu najmniej lubiane gwiazdy będą odpadały co dwa tygodnie i nie będzie to jedna gwiazda a dwie.