Wiśniewski przestrzega Rubika

Ostatnio menedżerem Piotra Rubika została Katarzyna Kanclerz. Nie podoba się to Michałowi Wiśniewskiemu, który z panią Kasią prowadzi od czasu rozstania z Mandaryną prywatną wojnę. Wiśniewski w niewybredny sposób skomentował to na swoim blogu.

 

piotr rubik napisał kawał dobrej muzyki ... to ,że bydło stało się jego menago nic nie zmienia. (...) mówię do kolegi rubika ponieważ mieliśmy tego samego menago: jesteś w stasznej dupie, jesteś ugotowany ... sprzedałem kilka milionów więcej od ciebie i widzę tego kaszalota, który w twoje pięć minut wyciska z ciebie ostatnie soki ... pławiąc się w twoich pieniądzach. to samo zrobiła mandaryna - zainwestowała siebie i dwójkę dzieci w katarzynę kanclerz i co wyszło ? widziałeś - sopot ! chłopaku - nie bądź debilem ! generalnie jesteś dobrym kompozytorem - ale nie bądź idiotą ? (...) niedługo zobaczysz ... ale wtedy będzie dla ciebie za późno ... ja coś o tym wiem :-) kanclerzowa próbuje teraz wciagnąc w to Misztala z Samoobrony. Mandaryna z Piotrkiem Misztalem. GENIALNE ! Ale nie do końca ..

Oto wcielenie zła według Michała Wiśniewskiego:

Katarzyna Kanclerz

Jeśli jednak ktoś myśli, że w Wiśniewskim jest tylko gorycz i złość, to się myli:

spotykam się z tyloma fajnymi ludźmi, przekazuję im swoje pomysły a oni je realizują ! obserwuję rzeczywistość, która mnie przeraża ale jednak żyję, jestem, kocham.

A Plotek chyba jednak najbardziej lubi czytać recenzje filmowe pana Michała.