Cieślik i Briatore razem. Kiedy ślub?

Z pewnością już wiecie, że Miss Polonia Marzena Cieślik spędziła upojny weekend z Flavio Briatore (jego nie trzeba przedstawiać). Tymczasem w cieniu tego romansu rozgrywa się prawdziwa tragedia. Jerzy Ochnicki, ortodonta z Wolina do niedawna był narzeczonym Marzeny. Ta tymczasem planuje kolejny weekend z Briatore - w Malezji. Kogo wybierze Marzenka?

 

Jak donosi "Fakt" ortodonta Jerzy Ochnicki nie za bardzo może odnaleźć się w tej trudnej sytuacji. Mówi ojciec Marzeny, pan Roman Cieślik:


Jerzy oglądał zdjęcia, czytał artykuły i jest zazdrosny

Panie Jurku! Nie ma się pan czym przejmować. Flavio jest znany z tego, że ma dużo "przyjaciółek", a jego związki są głębokie jak publicystyka w "Fakcie". Zresztą Marzena nie pali za sobą mostów, jak to ujęła, w jej życiu uczuciowym są "chwilowe kłopoty". A co do przyszłości z Jerzym:

Mam nadzieję, że to jeszcze aktualne. Zresztą zobaczymy...

Kogo wybierze Marzena?

 

PS Oto kilka zdjęć "koleżanek" Flavio. Nie mogliśmy się powtrzymać. Włoski gust.

 


Victoria

Shauna

Shauna

Bobbi

Bobbi

Więcej o:
Komentarze (2)
Cieślik i Briatore razem. Kiedy ślub?
Zaloguj się
  • Gość: Gość

    Oceniono 1 raz 1

    Obrzydliwy i podły portal. Nie wiem jak można w ten sposób obsmarowywać ludzi. Budowanie pożywki na tym co np. Miss Polonia jest pożywką dla głupich ludzi pozbawionych wyobraźni i wykształcenia. WSTYD ... - Fabryka Amatorów Trujących Komentarze

  • Gość: Gość

    0

    feeeeeeeeeeee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX