W starych dresach na siłownię? NIE, jeśli chcesz wyglądać jak gwiazda. Co warto kupić?

Moda na sport opanowała polski show-biznes. Gwiazdy nie ćwiczą jednak przecież w starych dresach i nawet na przebieżce po parku wyglądają stylowo. I seksownie!

Ewa Chodakowska miłością do fitnessu zaraziła tysiące Polek. Sama za to w ciągu ostatnich lat nabrała klasy i wyczucia jeśli chodzi o styl ubierania. Szare dresy? Nic z tego. Ewa na siłowni wygląda jak milion dolarów. Uwielbia kolorowe leginsy i sportowe staniki, do których zawsze dobiera świetnie pasujące buty.

Ewa Chodakowskainstagram.com/chodakowskaewa/ materiały partnerów

Szary dres zdecydowanie jest faux pas, ale szare leginsy i stanik już nie. Szczególnie, gdy pojawią się w takim zestawie dodatki w mocnych kolorach. Dobrze wie o tym Ola Ciupa, która do takiego kompletu dobrała miętowe buty i różową saszetkę na pasku na biodra. Młodzieżowo wygląda też tutaj świetnie pasująca do wszystkiego czapka z daszkiem.

Ola Ciupainstagram.com/ola_ciupa/ materiały partnerów

 

Anna Lewandowska stawia na zdecydowane kolory. Szorty i sportowe staniki zawsze są w mocnych, rzucających się w oczy barwach. Buty zresztą też!

Anna Lewandowskamateriały partnerów

 

 

Na siłowni sławne panie, np. Anna Lewandowska i Sara Boruc, stawiają też jednak na "sportową klasykę" - czarne topy i leginsy są wyjątkowo wygodne. Iwyszczuplają nawet wtedy, gdy nie zrzuciłaś jeszcze upragnionej liczby kilogramów ;-)

Marina i Anna Lewandowskamateriały partnerów

 

Szare dresowe spodnie lepiej schować na dnie szafy, ale bluza świetnie uzupełni sportową stylizację w chłodniejszy dzień. Uwielbiają je między innymi Joanna Jabłczyńska i Klaudia Halejcio.

 

Anna Wendzikowskamateriały partnerów

 

Joanna Jabłczyńskamateriały partnerów