Marzena Rogalska nie poprowadziła dzisiejszego "Pytania na Śniadanie". Kiedy wróci po "gwoździu" do pracy?

Marzena Rogalska po wpadce z nieudaną sztuczką iluzjonisty, w której efekcie zraniła się w dłoń, musiała zrobić sobie tydzień wolnego. Wiemy, kiedy dziennikarka wróci do pracy!

Marzena Rogalska stała się w miniony weekend mimowolną ofiarą żenującej wpadki zaproszonego do "Pytania na Śniadanie" iluzjonisty. Pan Ząbek zranił dziennikarkę w dłoń, a teraz promuje się na tej sytuacji w mediach.

Nic więc dziwnego, że Rogalska, która początkowo broniła iluzjonisty i prosiła, aby internauci nie zalali go falą hejtu, postanowiła zrobić sobie trochę wolnego. Dziennikarka nie pojawiła się dzisiaj w studiu porannego show telewizyjnej Dwójki i, jak donosi "Super Express", jutro też go nie poprowadzi.

Na zastępstwo producenci "PnŚ" ściągnęli nową gwiazdę śniadaniówki, Aleksandrę Rosiak. Nie oznacza to jednak, że Rogalska na stałe zrezygnowała z pracy w programie.

Kiedy Rogalska wróci na plan "Pytania na śniadanie"? Jak wszystko pójdzie dobrze, to prezenterka pojawi się w studiu TVP już w poniedziałek 11 lipca 2016 roku - czytamy w "SE".

Miejmy nadzieję, że uraz, jakiego nabawiła się na wizji Marzena Rogalska, nie przeszkodzi jej w powrocie do pracy.

Tęskniliście za nią?

 

IN