Anna Lewandowska, batony mocy i kadrowicze. Fani wkurzeni, sypią się hejty. Ona z uporem odpowiada na najgorsze

Anna Lewandowska znów reklamuje swoje batony. Co za dużo to niezdrowo?

Anna Lewandowska konsekwentnie rozkręca nowy sektor swojej działalności - sprzedaż produktów spożywczych. Największy nacisk kładzie na "batony mocy". Z proteinowymi batonikami pozował już Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny, a teraz grono konsumentów powiększyło się. Lewandowska właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie z Bartoszem Kapustką, Karolem Linetty i Mariuszem Stępińskim oraz oczywiście batonami mocy.

Piłkarskie emocje związane z naszą reprezentacją na Euro 2016 powoli opadają, ale duma całego kraju pozostanie! Ze mną młodsze pokolenie naszej piłkarskiej kadry. Zdyscyplinowani, ambitni i profesjonalni piłkarze, z którymi współpraca to wielka przyjemność. Dziękuję chłopaki - podpisała zdjęcie Lewandowska.

Można odnieść wrażenie, że fani zdają się być zmęczeni kolejnymi "zdjęciami reklamowymi". Posypało się wiele negatywnych komentarzy. Co zaskakujące, Anna Lewandowska konsekwentnie na nie odpowiadała. Nawet na te uderzające w czuły punkt - np. formę Roberta Lewandowskiego na Euro 2016.

Żenujące na maxa...tania reklama...żeby nie powiedzieć; jaka promocja, (nie)takie batony - napisała internautka.
Proszę pomyśleć wcześniej, zanim doda Pani tego typu komentarz. Moi czytelnicy bloga pytali o batony i inne przysmaki by Ann--> wychodzę naprzeciw, inni proszą o więcej programów treningowych --> nagrywam i są, pytają o książki --> piszę itd itp. Proszę uszanować czyjaś pracę i pasję - odpisała Lewandowska.
Chłopaki powodzenia ! A co do Pani Anny... Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie czuje do niej sympatii, wydaje się być antypatyczną, zbyt pewną siebie i zarozumiałą kobietą... i nie chodzi tu o żadną zazdrość.
Jest taka opcja - przestań obserwować - skwitowała ostry komentarz Lewandowska.

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny Instagram.com/annalewandowskahpba

Pojawiła się też odpowiedź do komentarza, który został usunięty. Doceniamy jednak pełen dystansu ton Lewandowskiej.

Widać, że nie zna Pan mojego profilu zawodowego:) proszę mi uwierzyć, nie jestem tylko żoną męża :) proponuję trochę więcej optymizmu:) i nie szukać na siłę negatywów :) mam dobre intencje. Pozdrawiam

Lewandowska zmierzyła się też z krytyką nie tylko jej działalności, lecz także i męża.

Nie przesadzaj Aniu, jaka duma? Niczym wielkim nie błysnęli, a w szczególności Twój mąż
Pozdrawiamy :) i wysyłamy dożo energii:) - odpowiedziała Lewandowska.

A co Wy sądzicie o całej sprawie? Reklama Lewandowskiej staje się zbyt nachalna?

Anna Lewandowska powinna odpuścić sobie tak intensywną reklamę?