Księżna Kate jakiej nigdy nie widzieliście. Zadebiutowała na Snapchacie! Nagrała ją mistrzyni tenisa

Księżna Kate nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pozwoliła sobie na trochę luzu i pojawiła się na nagraniu opublikowanym przez Serenę Williams na Snapchacie!
Księżna na Snapchacie Księżna Kate jakiej nigdy nie widzieliście. Zadebiutowała na Snapachacie! Księżna Kate nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pozwoliła sobie na trochę luzu i pojawiła się na nagraniu opublikowanym przez Serenę Williams na Snapchacie! Księżna Kate nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pozwoliła sobie na trochę luzu i pojawiła się na nagraniu opublikowanym przez Serenę Williams na Snapchacie! Urocze nagranie z udziałem żony księcia Williama opublikowała w sieci Serena Williams, która spotkała się z nią po swoim zwycięskim meczu w turnieju na Wimbledonie. Paniom, którym towarzyszyła też Sophie, hrabina Wessex. Dopisywały im humory, bo tenisistka awansowała po tym spotkaniu po raz kolejny do finału turnieju. "Jestem z rodziną królewską, wow!" - mówi na nagraniu Williams. Księżna Kate nic wprawdzie na tym nagraniu nie mówi, ale przesyła za to fanom tenisistki piękny uśmiech. Wielbiciele samej księżnej zachwycali się za to jej strojem. Przyszła królowa Zjednoczonego Królestwa po raz kolejny zdecydowała się na "modowy recykling", wybierając na mecz żółtą sukienkę projektu Roksandy Ilincic, którą miała już na sobie przed dwoma laty, podczas książęcej wizyty w Australii. Jak donoszą brytyjskie media, Kate jest wielką fanką tenisa i na bieżąco śledzi rozgrywki na Wimbledonie i innych turniejach Wielkiego Szlema. Przed zwycięskim meczem Sereny Williams, księżna spotkała się z przedstawicielami Brytyjskiego Związku Tenisowego, a także poznała chłopców i dziewczęta odpowiedzialnych za podawanie graczom piłek na korcie. Potem Kate rozmawiała też przez chwilę z matką sióstr Williams (starsza z nich, Venus, po kilkuletniej przerwie wróciła na londyński turniej, grając wraz z Sereną w turnieju deblowym).

Księżna Kate zadebiutowała na Snapchacie! Urocze nagranie z udziałem żony księcia Williama opublikowała w sieci Serena Williams, która spotkała się z nią po swoim zwycięskim meczu w ramach turnieju na Wimbledonie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Paniom, którym towarzyszyła też Sophie, hrabina Wesseksu, dopisywały humory, bo tenisistka awansowała po tym spotkaniu po raz kolejny do finału turnieju.

Jestem z rodziną królewską, wow! - mówi na nagraniu Williams.

 

 

Księżna Kate nic wprawdzie na tym nagraniu nie mówi, ale przesyła za to fanom tenisistki piękny uśmiech.

Wielbiciele samej księżnej zachwycali się za to jej strojem. Przyszła królowa Zjednoczonego Królestwa po raz kolejny zdecydowała się na "modowy recykling", wybierając na mecz żółtą sukienkę projektu Roksandy Ilincic, którą miała już na sobie przed dwoma laty, podczas książęcej wizyty w Australii.

Jak donoszą brytyjskie media, Kate jest wielką fanką tenisa i na bieżąco śledzi rozgrywki na Wimbledonie i innych turniejach Wielkiego Szlema. Przed zwycięskim meczem Sereny Williams, księżna spotkała się z przedstawicielami Brytyjskiego Związku Tenisowego, a także poznała chłopców i dziewczęta odpowiedzialnych za podawanie graczom piłek na korcie. Potem Kate rozmawiała też przez chwilę z matką sióstr Williams (starsza z nich, Venus, po kilkuletniej przerwie wróciła na londyński turniej, grając wraz z Sereną w dublu).

 

IN