Ryan Gosling i Eva Mendes wzięli sekretny ślub! Oświadczyny były BARDZO nietypowe

Ryan Gosling i Eva Mendes, najbardziej tajemnicza para Hollywood, już po ślubie.
Ryan Gosling i Eva Mendez wzięli sekretny ślub! Oświadczyny były bardzo nietypowe... Ryan Gosling i Eva Mendes wzięli na początku czerwca ślub - informuje magazyn "OK!". Aż do teraz udało im się utrzymać ceremonię w sekrecie. Aktorska para konsekwentnie zachowuje dyskrecję odnośnie swojego związku, a większość medialnych doniesień opiera się na domysłach. Spekulacje na temat ich ślubu pojawiały się już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz udało się potwierdzić sensacyjne informacje. Co ciekawe, to Eva Mendes poprosiła ukochanego o rękę! Oświadczyła się Ryanowi. Był w całkowitym szoku - informuje magazyn. Tajemnicę udało się utrzymać tylko dlatego, że para zaprosiła na ślub raptem 30 osób, które były przekonane, że wezmą udział w zwykłej imprezie. Eva Mendes i Ryan Gosling są razem od 5 lat. Mają dwie córki: Esmeraldę i Amandę Lee.

Ryan Gosling i Eva Mendes wzięli na początku czerwca ślub - informuje magazyn "OK!". Parze aż do teraz udało się utrzymać ceremonię w sekrecie.

Ryan Gosling i Eva Mendes konsekwentnie zachowują dyskrecję odnośnie swojego związku, dlatego wiele informacji, jakie mamy o ich życiu prywatnym, opartych jest o domysły. Spekulacje, że para może wziąć/wzięła ślub pojawiały się już wcześniej, ale dopiero teraz "OK!" napisał o tym wprost.

Najciekawsze jest jednak to, że to Eva Mendes poprosiła ukochanego o rękę, a nie na odwrót.

Oświadczyła się Ryanowi, który był w całkowitym szoku - informuje magazyn.

Tajemnicę udało się dotąd utrzymać tylko dlatego, że para zaprosiła na ślub raptem 30 osób, którym zapowiedziano, że wezmą udział w imprezie.

Oczywiście, wszyscy zostali zobowiązani do zachowania tajemnicy - czytamy.

Eva Mendes i Ryan Gosling są ze sobą od 5 lat. Mają dwie córki: Esmeraldę i Amandę Lee.

 

Eva Mendes i Ryan GoslingOK!

JZ