Tamara Arciuch na wakacjach. Najpierw sukienka podkreślająca brzuch, potem bikini. "W obiektywie Bartka"

Tamara Arciuch co chwilę udowadnia, że dla Bartka Kasprzykowskiego jest muzą. Na ostatnich postach na Instagramie aktorki wprost roi się od jej pięknych portretów autorstwa zakochanego męża.
Tamara Arciuch wypoczywa w Portugalii Aktorka pokazuje na Instagramie swoje portrety autorstwa męża Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski od ponad tygodnia wypoczywają w Portugalii. Przez ten czas para regularnie rozpieszczała swoich fanów całą masą zdjęć i filmików z bajecznymi widokami. Gwiazda nadal nie potwierdziła oficjalnie ciąży, jednak opublikowane nagranie, na którym widzimy zaokrąglony brzuszek, rozwiewają wszelkie wątpliwości. Nie biorą mnie do filmu, to mi kochanie nakręciło własny! - napisała Arciuch pod wideo, na którym w zwolnionym tempie biegnie po plaży. Aktorka wrzuciła również zdjęcie, którego autorem jest Kasprzykowski. W obiektywie Bartka... - napisała pod fotką. Fani byli pod ogromnym wrażeniem i szczędzili komplementów pod adresem aktorki. Wygląda Pani kwitnąco. Zjawiskowa kobieta! - zachwycali się w komentarzach.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski od ponad tygodnia wypoczywają w Portugalii. Przez ten czas para regularnie rozpieszczała swoich fanów całą masą zdjęć z bajecznymi widokami morza i ich samych. Choć żona Kasprzykowskiego nadal nie potwierdziła oficjalnie ciąży, to, jak na nagraniu prezentuje się brzuch, nie zostawia wątpliwości.

Nie biorą mnie do filma, to mi kochanie nakręciło własny! - żartowała pod wideo, na którym w zwolnionym tempie biegnie po plaży.

Aktorka wrzuciła również zdjęcie w stroju kąpielowym. Jak zdradziła w opisie, jego autorem jest Kasprzykowski.

W obiektywie Bartka... - napisała pod fotką aktorka.

W obiektywie Bartka..?? #bkasprzykowski #

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tamara Arciuch (@tamara.arciuch)

Fani byli pod ogromnym wrażeniem zdjęcia.

Wygląda Pani kwitnąco.
Zjawiskowo.
Pani jest piękna - zachwycali się urodą Arciuch fani.

MK