Michał Figurski wraca do telewizji! Jest też zła wiadomość. "Będziemy tęsknić"

Michał Figurski potwierdził, że we wrześniu wraca do pracy w telewizji. Dziennikarz cały czas przechodzi rehabilitację po wylewie.
Michał Figurski wraca do telewizji! Dziennikarz potwierdził, że we wrześniu wróci do pracy Michał Figurski już od jakiegoś czasu wyrażał ogromną chęć powrotu do telewizji. Dziennikarz, który we wrześniu zeszłego roku przeszedł wylew, już w marcu zapowiadał powrót do programu "WidziMiSię". Podobno "WidziMiSię" na mnie czeka. Ja czekam na "WidziMiSię". Niedługo zakończę terapię, więc jestem dobrej myśli. Bardzo dziękuję za wsparcie - mówił wówczas w rozmowie z "Super Expressem". Teraz były mąż Odety Moro ogłosił na Facebooku, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i niedługo znów będzie można go oglądać na szklanym ekranie. Jednocześnie poinformował fanów o odejściu z radia Muzo.fm, gdzie prowadził program "Przepraszamy za usterki". Za mną fajne dni w Muzo, przede mną jeszcze wiele dobrych w innych stacjach. Z ciężkim sercem przyszedł czas podjąć nowe wyzwania zawodowe o których więcej już wkrótce. Przyszłość najbliższa to powrót do wspaniałej ekipy Polsat News 2 i już od pierwszego września moje ukochane "WidziMiSię"! Póki co, wielkie dzięki Kamil, Przemo, Bisior i cala załoga MUZO ze słuchaczami na czele! Dziękuję za wszystko. Jesteście najlepsi - napisał dziennikarz. Fani bardzo ucieszyli się z zapowiedzi Figurskiego, jednak nie kryli też rozczarowania, że nie usłyszą go już w radiu. Będziemy tęsknić, ale i kibicować twoim nowym wyzwaniom. Wracaj szybko do radia! Brakuje mojego ulubionego dziennikarza radiowego w eterze! Powodzenia w nowym projekcie - pisali w komentarzach. Życzymy powodzenia!

Michał Figurski już od jakiegoś czasu wyrażał ogromną chęć powrotu do telewizji. Dziennikarz, który we wrześniu zeszłego roku przeszedł wylew, już w marcu zapowiadał powrót do programu "WidziMiSię".

Podobno "WidziMiSię" na mnie czeka. Ja czekam na "WidziMiSię". Niedługo zakończę terapię, więc jestem dobrej myśli. Bardzo dziękuję za wsparcie - mówił wówczas w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz były mąż Odety Moro ogłosił na Facebooku, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i niedługo znów będzie można go oglądać na szklanym ekranie. Jednocześnie poinformował też fanów o odejściu z radia Muzo.fm, gdzie prowadził program "Przepraszamy za usterki".

Za mną fajne dni w Muzo, przede mną jeszcze wiele dobrych w innych stacjach. Z ciężkim sercem przyszedł czas podjąć nowe wyzwania zawodowe o których więcej już wkrótce. Przyszłość najbliższa to powrót do wspaniałej ekipy Polsat News 2 i już od pierwszego września moje ukochane "WidziMiSię"! Póki co, wielkie dzięki Kamil, Przemo, Bisior i cala załoga MUZO ze słuchaczami na czele! Dziękuję za wszystko. Jesteście najlepsi - napisał, żegnając się ze słuchaczami Muzo.fm.

Fani bardzo ucieszyli się z zapowiedzi Figurskiego, jednak nie kryli też rozczarowania, że nie usłyszą go już w radiu.

Ma Cię być dużo i głośno!
Będziemy tęsknić, ale i kibicować twoim nowym wyzwaniom.
Wracaj szybko do radia! Brakuje mojego ulubionego dziennikarza radiowego w eterze! Powodzenia w nowym projekcie - pisali w komentarzach.

Życzymy powodzenia!

 

MK